Vakıfbank İphone ve iPad Çekilişi

0
202
Vakıfbank Çekilişi

Vakıfbank yeniliklere ve çekilişlere doymuyor. Vakıfbank’ın kartsız para çekebilme özelliği olan QR kod özelliğini kullanarak Apple iPhone 12 akıllı cep telefonu kazanabilirsiniz.

Akıllı telefon haricinde Apple iPad akıllı tablet ve Apple Watch 6. Nesil akıllı kol saati de kazanabilmektesiniz.

QR kodun daha fazla kullanılması ve adını yaygınlaştırabilmek için Vakıfbank tarafından yapılan bu çekilişe Vakıfbank ATM’lerinden QR kod özelliğini kullanarak katılış sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız her QR kod işlemi 1 yeni çekiliş hakkı kazanmaktasınız. QR kod ile Vakıfbank ATM’lerinden hesabınıza para yatırabilir, bir başkasına para gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda QR kod ile POS cihazlarını kullanarak işlem yaparsanız yine aynı şekilde 1 adet yeni çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Vakıfbank Logo

Vakıfbank iPhone 12 Çekilişi

Vakıfbank’tan tarafından yapılan bu çekilişin amacı QR kodun daha fazla yaygınlaştırılması ve çok kolay bir işlem olduğunu anlatabilmek.

QR kod kullanarak ATM’lerden ve POS cihazları üzerinden yapacağınız işlemler sonrası 1 çekiliş hakkı kazanabiliyorken bu işlemleri yaparak en fazla 3 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için QR kodu kullanmanız yeterli. Başka bir işleme ihtiyaç duymadan bu çekilişe katılış yapabilirsiniz.

Çekiliş Sonucu Ne Hediye Verilecek?

Çekiliş sonucunda çekilişi kazanan talihlilere Vakıfbank tarafından toplamda 5 kişiye Apple iPhone 12 akıllı cep telefonu, 15 kişiye Apple iPad akıllı tablet, 25 kişiye Apple Watch 6. Nesil akıllı kol saati verilecektir.

Çekiliş Hakkında Detaylı Bilgi

Vakıfbank tarafından sağlanan bu çekilişin son katılım tarihi 5 Mart 2021 tarihidir. 5 Mart 2021 tarihine kadar çekilişe katılış sağlayabilmektesiniz.

Bunun haricinde çekilişin yapılacağı tarih Vakıfbank tarafından 26 Mart 2021 tarihi olarak belirtilirken çekilişin sonuçları Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden 2 Nisan 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Vakıfbank’ın yapmış olduğu bu çekiliş eğer herhangi bir hediye kazanır iseniz Vakıfbank’a kimliğinizi çekiliş sonucu ardından 15 gün içerisinde kimliğinizi göndermeniz gerekir.

Eğer kimliğinizi göndermezseniz kazandığınız çekilişin hakkı yedek talihliye geçer. Yedek talihli de aynı şekilde Vakıfbank’a kimliğini 15 gün içerisinde ibraz etmesi gerekir.  Kimlik ibraz edilmediği taktirde hediyelerinizi alamazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz