TurkNet’i Beğenmezseniz Paranız İade

0
230
TurkNet Para İade

Turknet’i Beğenmezseniz Paranız İade Kampanyası

Kota ve taahhüt derdi olmadan internet hizmeti sunan TurkNet’i memnun kalmadığınız takdirde veya herhangi bir sebepten dolayı hizmeti bitirmek istediğinizde paranızı kolay bir şekilde geri alabilirsiniz. Hem de hiçbir yaptırım veya ödeme olmadan rahatlıkla hizmetten vazgeçebilirsiniz. Kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

TurkNet Logo

Kampanya Detayları:

  • TurkNet’in hizmetinden memnun olmazsanız abone olduğunuz ilk 30 gün içinde herhangi bir koşul olmadan sizin onayınız doğrultusunda aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
  • Aboneliğiniz iptal olduktan sonra 10 gün içerisinde paranızı iade eder.
  • Ayrıca abone iptal isteğiniz sonrasında TurkNet’e internetinizle alakalı ödeme yaptıysanız bu ödemelerin hepsini sizlere 10 gün içinde iade etme garantisini vermektedir.  Bu sayede kullanmış olduğunuz internete herhangi bir ücret ödemeniz gerek kalmıyor ve TurkNet’i kullanıp keşfetme imkanını siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.
  • TurkNet’in bir diğer ayrıcalığı ise; para iade kampanyasına ek eğer iptalinizi 30 gün içerisinde yaparsanız sizlere kurulum hizmet bedelini de iade ediyor.
  • İnternet hizmeti dışında bir de telefon hizmeti aldıysanız ve bunu da iptal etmek istiyorsanız yine internet hizmetinde olduğu gibi aynı prosedür işlemektedir. Yani TurkNet 30 gün içerisinde yapılan ödemeleri de sizlere geri iade ediyor.
  • TurkNet’in sizlere para iadesi yapabilmesi için internet hizmetinizin kullanıma açıldıktan 30 gün içerisinde iptal dilekçenizi TurkNet’e faks yoluyla göndermeniz gerekmektedir. Yasal bir prosedür olduğu için faks zorunludur.
  • Göndermiş olduğunuz iptal dilekçeniz TurkNet ekipleri tarafından incelenip kontrol edildikten sonra işleme alınır. Daha sonra ödeme şeklinize göre yani kredi kartıyla veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız para iadeniz belirtildiği üzere 15 gün içerisinde kredi/banka kartınıza, eğer farklı bir yöntemle ödeme yaptıysanız iptal dilekçenizde belirttiğiniz IBAN numaranıza yine 15 gün içerisinde iadeleriniz TurkNet tarafından yapılıyor.
  • TurkNet’li olmanın güzel bir ayrıcalığı da internet sayfası üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile abone olmak. Bu sayede hem ödemelerinizi otomatik olarak yaparsınız hem de aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz zaman para iadenizi sizlere herhangi bir banka bilginizi istemeden kolay bir şekilde iadenizi gerçekleştirir.
  • Maalesef Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası TurkNet’in diğer kampanyalarıyla bağdaştırılmıyor. Öğrenciler için indirim, Arkadaşını getir ya da diğer herhangi bir indirim kampanyası ile TurkNet’li olan kullanıcıların 30 gün içinde para iadesi yapılmıyor.
  • Bu kampanyalarla TurkNet’li olan kullanıcıların internet kullanıma başladıkları tarihten 15 gün içerisinde cayma haklarını kullanarak herhangi bir şart gerektirmeden veya ücret ödemeden abonelikleri iptal edilir. Ancak kurulum hizmeti ücreti cayma hakkı içerisinde yer almamaktadır. Bu yüzden kurulum hizmeti bedeli olan ücret iade edilmiyor.

TurkNet tarafından sağlanan beğenmezseniz paranız iade kampanyasına kolay ulaşabilmen için sizinleydik. Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıkla kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz