TurkNet GigaFiber 1000 Mbps Kampanyası

0
463
TurkNet 1000 Mbps

Turknet GigaFiber adı altında muhteşem bir fırsat sunuyor. Türknet 1000 Mbps hız ile müşterilerini buluşturuyor.

Hem yüksek hızlı hem de sınırsız internet kullanmak ister misiniz? İşte TurkNet GigaFiber tam size göre. Üstelik 85TL’den başlayan uygun fiyatlarla. Kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

TurkNet GigaFiber Avantajları

TurkNet Nedir?

TurkNet GigaFiber Logo

TurkNet yenilikçi bir internet sağlayıcı olarak hayatımıza girmeyi hedefliyor. Bunun dışında telefon hizmetleri de sunan bir telekomünikasyon şirketidir. Hız konusunda ve müşterilerin isteklerini diğer öncüllerden ön plana alma konusunda rakiplerine göre oldukça dikkatimizi çekti diyebiliriz. TurkNet aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketinden biri olarak karşımıza çıkıyor.  Müşteri bağlılıkları bu oranda devam ederse adından daha da fazla söz ettirip sektördeki rekabeti kızıştıracağını söylemek yanlış olmaz.

Türknet Gigafiber Fiyatları ve Paketleri:

Turknet Gigafiber 100 Mbps Fiyatı
Turknet Gigafiber 200 Mbps Fiyatı
Turknet Gigafiber 1000 Mbps Fiyatı

Kampanyanın Detayları:

 • TurkNet GigaFiber şimdilik sadece İstanbul ve İzmir bölgelerinde bulunuyor. Endişelenmeyin bu mükemmel hizmeti çok yakın zamanda daha da yaygınlaştıracaklar.
 • Yaşadığınız bölgede alt yapının olup olmadığını merak ediyorsanız TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’yi arayarak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • TurkNet GigaFiber siz değerli kullanıcılarına üç farklı hız seçeneği sunuyor ve hız garantisi veriyor. 100, 200 ve 1000Mpbs hızlar sunabiliyorlar. Hızlar bölgeye göre değişebilmektedir.
 • TurkNet 50-100-150Mbps hız seçenekleriyle öğrencilere Zoom ve EBA gibi platformlara kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde erişim garantisi vermektedir. Bu sayede dersler yarıda kesilmeyecek öğrenciler ise derslerinden geride kalmayacak.
 • 100 Mpbs kotasız ve taahhütsüz internet 85TL.
 • Üstelik 480TL olan cayma bedeli TurkNet tarafından karşılanmaktadır.
 • TurkNet GigaFiber kendilerini tercih eden kullanıcılarından 108TL değerindeki kurulum hizmetini herhangi bir ücret talep etmeden sizlere ücretsiz sunmaktadır.
 • Ayrıca TurkNet ücretsiz modem hizmeti de sağlamaktadır.
 • Paketi ve hizmeti beğenmediğiniz takdirde paranız iade edilir. Diğer internet sağlayıcılarının aksine taahhüt konusunda gerçekten oldukça iyi hizmet verdiklerini söyleyebiliriz. Bu, TurkNet’i diğer rakip firmalardan ayıran en önemli özelliktir.
 • Kota ve taahhüt derdi olmadan internet hizmetinden memnun olduğunuz sürece kullanabilirsiniz.
 • Bir sorunla karşılaştığınız zaman gerekli müdahaleleri TurkNet’in kendi bünyesinde oluşturduğu uzman ekipleri ile çok kısa sürede çözme garantisi sunuyorlar.
 • Sizlere daha iyi internet hizmeti sunabilmek için TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. sürekli kendilerini yenilemektedirler.
 • Sizin onayınızla hizmetin sonlandırılması durumunda modemi TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Diğer TurkNet GigaFiber Paketleri:

GigaFiber 200 Mpbs125TLKotasız & Taahhütsüz internetÜcretsiz kurulum hizmeti ve Modem hediye
GigaFiber 1000 Mpbs270TLKotasız & Taahhütsüz internetÜcretsiz kurulum hizmeti ve Modem hediye

TurkNet tarafından sağlanan GigaFiber hizmeti ile yüksek hız ve kotasız internet keyfine kolay ulaşabilmen için seninleydik. Kampanya Babası’nda başka TurkNet yazılarına da yer vereceğiz sitemize aralıklarla göz atarsan pişman olmayacağının garantisini veriyoruz. Diğer içeriklerimizde buluşmak üzere. Sağlıkla kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz