Türknet Gezgin İnternet

0
228

Turknet Gezgin İnternet ile istediğiniz yerde istediğiniz konumda İnternete erişme imkânı sağlayabilirsiniz. Üstelik çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Normal olarak bulunan ev internetinizi istediğiniz yere sadece 34,90 TL’ye taşıyabilirsiniz. Aynanda her iki konumda da İnternet aktif olamayacağını unutmamanız gerekir. Hangi konumda İnternet hizmetinizin aktif olacağına Online İşlemler üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Gezgin İnternet hizmetinden hemen faydalanmak istiyorsanız Online İşlemler kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Türknet Gezgin İnternet Avantajları

Türknet Gezgin İnternet aldığınız takdirde birçok avantaja sahip olacaksınız.

  • İstediğiniz her konumda alabileceğiniz maksimum İnternet hızına sahip olabilirsiniz.
  • Ev internetinden uzun süre ayrı kalacaksanız mobil internet gibi daha yüksek maliyetli işlemler ile uğraşmanıza gerek yoktur.
  • Başka abonelik açıp yüksek maliyetli ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca taahhüt gibi dertleriniz olmayacaktır.
  • Online İşlemler kısmından tüm her şeyi kontrol edebilirsiniz.
  • Önceki hizmetinizi farklı adrese taşırken nakil işlemi, iptal işlemi, dondurma işlemi gibi çeşitli problemler ile uğraşmazsınız.

NOT: Türknet Gezgin İnternet kampanyasından faydalanırken yeni konumdan hizmet alacağınız esnada sizlere yeni bir modem ihtiyacı doğacaktır. Kendinize ait bir modem olmaması takdirde Turknet sizlere yüksek wifi performansı sunan Zyxel VMG3625-T50B modele çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

NOT: Standart kurulumlarda olduğu gibi Türknet Gezgin İnternet kurulumunda da kurulum ücreti alınmaktadır. Kart kullanılarak yapılan ödemelerde 75 TL olup nakit yapılan ödemelerde bu fiyat 108 TL olacaktır.

Ayrıca Türknet Gezgin İnternet kampanyasından faydalanmanız için en az 3 aydır Türknet evde internet müşterisi olmanız gerekmektedir.

TurkNet Logo

Sorumluluk Reddi: Turknetkampanya koşullarında düzenleme yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları tüm koşulları bu internet sitesi aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Turknet’in düzenlemiş olduğu bu kampanya yazısının sonuna geldik.

Diğer Türknet Kampanyaları için: https://kampanyababasi.com/ev-interneti-kampanyalari/turknet/

Daha fazla İnternet kampanyası için: https://kampanyababasi.com/ev-interneti-kampanyalari/

Diğer kampanyalarda olduğu gibi çekiliş kampanyaları da Kampanya Babası’na anında yüklenmektedir.

Daha fazla Kampanya için Kampanya Babası’ını takip etmeyi ve kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Ayrıca gelmesini istediğiniz kampanyaları yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz