TurkNet Engelli İndirimi – Engelsiz Tarife

0
947
Türknet Engelli İndirimi

Ülkemizde internet alt yapısı sunan çok sayıda firma var. Bu firmalar çeşitli kampanyalar ile müşteri çekmek ve hızlı bir internet alt yapısı sunmak için birbirleriyle yarışıyorlar. Bunun sonucunda da her gün yeni kampanyaları duyuyoruz. Bu kampanyaların bir kısmı bazı bölgeleri kapsıyor, bazı kampanyalar taraftar gruplarına yönelik olabiliyor, bazı kampanyaların ise yeni gelen müşterileri kapsadığı görülüyor.

Sonuç olarak, çok sayıda internet kampanyasına şahit oluyoruz. Türknet firması da engellilere özel kampanyasını duyurmuş durumda.

Turknet, özellikle engelli ev internet kullanıcılarına özel kampanyası ile evinden internete hızlı bir şekilde bağlanmak isteyen engelli müşterileri ve yakınlarını kalitesinden yararlandırmak istiyor.

TürkNet Engelli İndirimi Fiyatları

Engelsiz Tarife Paketi Fiyatları

Türknet engelli indiriminden faydalanmak isteyenler ilk önce fiyatları merak ediyor. İşte Turknet Engelsiz Tarife ev interneti paketinin fiyatları:

HIZ*KOTAFİYAT
100 Mbps  Sınırsız  63,75 TL

Türknet tüm müşterilerine tek paket uyguluyor. Altyapının desteklediği en yüksek hıza kadar ev interneti sağlıyor. Üstelik herhangi bir kota veya sınır yok. Bu hizmeti ise sadece 63,75₺’ye sunuyor. Üstelik taahhütü yok ve paranızı iade alabilrsiniz.

Önemli Not: Türknet fırması, engelli olsun ya da olmasın tüm müşterilerine 1 ay bedava fırsatı sunuyor! Nasıl mı? Türknet arkadaşını getir kampanyası ile abone olan müşteriler ikinci ayında fatura ücreti ödemiyor. Bunun için Türknet davet koduna ihtiyacınız var.

Güncel Türknet davet koduna ve kampanyanın tüm detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-davet-kodu/

Paketin temel özelliklerden kısaca bahsettik. Şimdi çok önemli olan tarife detaylarına geçelim.

Turknet Engelsiz Tarife

Turknet sosyal sorumluluk projesi gibi gördüğü bu kampanya ile engelli bireylerin kolay ve hızlı bir şekilde internete girebilmesi için üstüne düşen sorumluluğu yerine getiriyor.

Fiyatlandırma konusunda oldukça cazip tekliflerle engelli internet kullanıcıların erişim problemlerini ortadan kaldırmak isteyen

Türknet, kullanıcılara yüksek hız, düşük ücret vadediyor.

Türknet’in Engelleri aşan kampanyası, şehit aileleri, engelli ya da engelli yakınlarını kapsıyor. Bu vatandaşlarımızın bu kampanyadan yararlanabilmesi için çağrı merkezini aramaları yeterli.

Turknet işitme engelli müşterilerinin yerinden kalkmadan bu hizmetten faydalanabilmesi için, görüntülü çağır merkezi aracılığı ve işaret dili bilen personelleri ile talepleri alıyor.

Türknet kampanyalarında ve iletişim kanallarında engelleri aşarak, tüm vatandaşlara eşit hizmet vermeyi taahhüt ediyor.

Engelsiz Tarife Özellikleri

Turknet’in sunduğu bu hizmet kapsamında ev interneti kullanıcıları fiber alt yapı desteği olan binalarda 100 Mbps hıza kadar destek veriyor. Bulunduğu apartmanda ya da evde fiber alt yapısı olmayan müşterileri için ise 35 Mbps hıza kadar destek sunan

Turknet sayesinde evde internette limitler zorlanıyor.

0850 288 55 24 numaralı müşteri danışma merkezi sayesinde binanızda fiber alt yapısı olup olmadığını kolayca öğrenerek başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Size özel tarifelerden yararlanmak için müşteri hizmetleri üzerinden kolayca hizmet alabiliyorsunuz.

Engelleri aşan engelsiz tarife ile siz de ışık hızında internet imkanına kolayca kavuşabiliyorsunuz. Takılmadan video izleme keyfi için bu tarifeye Turknet müşterisi olsanız da olmasanız da geçebiliyorsunuz.

Engelsiz Tarife Kampanya Detayları

Engelsiz tarife kampanya detayları da ortaya çıkmış durumda. Kampanya dahilinde adil kullanım kotası bulunmuyor. Bu tarifeden yararlanan internet kullanıcıları sınırsız bir şekilde internete girebiliyor. Kota dolması gibi bir sorunla karşılaşmadan bu tarifeden yararlanmak mümkün.

Gazi ve engelli vatandaşlarımız ile şehit yakınlarının bu kampanyadan yararlanması mümkün. Engellilik oranı yüzde 40 ve daha fazla olan internet kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Başvurular 0850 288 8080 numaralı müşteri danışma hattı üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Bu hat üzerinden başvuru yapmak, başvuru sonucunu sorgulamak ve kampanya hakkında daha fazla bilgi almak mümkündür. Başvurunuzu müteakiben evinize gelen kampanya koşullarını içeren taahhütnameyi imzalayarak kolayca internet başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Turknet Sürekli Yanınızda

Turknet, müşterilerine her türlü platform üzerinden kampanya süresince ve kampanyadan sonra da yakın destek hizmeti sunuyor. Müşteri hizmetlerine bu kampanyalar ve Turknet ile ilgili sorularınızı iletebileceğiniz mobil uygulama sayesinde kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca online işlemler menüsü üzerinden faturalarınızı, kullanım detaylarınızı görebiliyor ve ödeme işlemlerini yerine getirebiliyorsunuz.

Turknet birçok farklı platform üzerinden müşterilerine yakın destek sunuyor. Gerek ödeme kanallarının çeşitliliği, gerekse de müşteri hizmetlerine geri bildirimde bulunmak için çeşitli kanallar sayesinde müşteriler çeşitli şikayet ve talepleri için Turknet’e kolayca ulaşabiliyorlar. Turknet iletişim kanalları sayesinde taahhütlerinizi, taleplerinizi inceleyebiliyor, adres değişikliğinde hızlı bir şekilde nakil talebinde bulunabiliyorsunuz.

Türknet davet kodu kullanrak 1 ay bedava kazanmayı unutmayın!

Sağlıcakla kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz