Turkcell Platinum Samsung S21 Çekilişi

0
161
Turkcell Platinum S21 Çekilişi

Turkcell tarafından geliştirilen ve yönetilen Turkcell Platinum’da yeni bir çekiliş daha yayınlandı.

Yeni çekiliş ile Turkcell Platinum kullanıcıları Samsung S21 kazanma şansını elde ediyor. Çekilişe katılmak için Turkcell’i ziyaret edebilir veyahut Turkcell Platinum uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell’in yeni bir çekilişi daha var. Turkcell Platinum müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalık Dünya için Turkcell bu sefer yeni bir ayrıcalık hakkı daha tanıyor ve bu sefer müşterilerine Samsuns S21 hediye ederek var olan imajını tazeliyor.

Turkcell’in yapmış olduğu bu çekilişe katılmak için Turkcell Platinum uygulamasını Google Play Store’dan veya App Store üzerinden akıllı telefonlarınıza indirmek yeterli oluyor.

Turkcell Platinum Logo

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkan form üzerine ad, soy ad, adres bilgilerini ekleyerek uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve bu sayede Turkcell Platinum’dan Samsung S21 kazanma şansını elde etmiş oluyorsunuz.

Platinum’lar Samsung S21 Kazanıyor!

Turkcell Platinum uygulamasının daha fazla kullanılmasını teşvik etmek amacı ile akıllı telefonlarına Turkcell Platinum indiren herkes Samsung S21 kazanma şansını elde ediyor.

Akıllı telefonlar üzerinden Platinum mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisine adınızı, soy adınızı ve adres bilgilerinizi yazarak bu şansı elde edebiliyorsunuz.

Tüm Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black üyelerine sunulan bu çekiliş hakkında maksimum 1 adet çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz.

Fakat belirtmeliyiz ki; “Kampanya sürdüğü dönem içerisinde üst pakete geçiş yapan Platinum müşterileri ek olarak 5 adet daha çekiliş hakkına sahip olurlar.”

Yani Turkcell Platinum’da herhangi bir paketi kullanıyorsanız ve bu paketi bir üst pakete veya diğer adı ile tarifeye geçirmek istiyorsanız bu kampanya dönemi içerisinde ek 5 adet daha Samsung S21 kazanma şansı elde etmiş olursunuz.

Samsung S21 Çekiliş Şartları

Turkcell tarafından Platinum aboneleri için yapılan bu çekiliş Milli Piyango’nun 26.01.2021 tarihli 58259698-255.01.02-E sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından yönetilmektedir.

6 Nisan 2021 tarihinde yapılacak olan çekiliş, 15.02.2021 tarihi ve 22.03.2021 saat 21:00’ kadar sürecektir. Bu tarihler aralığında Turkcell Platinum mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve gereken bilgileri Turkcell ile paylaşmak zorundasınız.

Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplamanız sizin adınıza bu çekiliş için daha yararlı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz