Türk Telekom Galaxy A71 Telefon Çekilişi

0
173
Samsung Galaxy A71 Telefon

Samsung Galaxy A71 kazandırmakta olana Türk Telekom markasının Arayanı Bil çekilişine katılım sağlayabilmek için Arayanı Bil mevcut aboneliğinizi yenilemeniz ya da Arayanı Bil servisine abone olma işlemlerini tamamlamanız yeterlidir.

Kendi şahsi telefonunuz üzerinden *100#’yi arayarak Arayanı Bil servis aboneliğini başlatabilirsiniz. Arayanı bil servis aylık abone tutarı 4 TL’dir.

Ayrıca Arayanı Bil servisine bir aylık abonelik yaptırırsanız 1 çekiliş hakkı kazanırken, 6 aylık bir abonelik yaptırırsanız ise 6 tane çekiliş hakkı kazanırsınız.

Türk Telekom Çekiliş Detayları

Türk Telekom Logo

Türk telekom markasının Arayanı Bil çekilişine katılım sağlayabilmek için 27 Nisan 2021 tarihine kadar süreniz bulunmaktadır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için 27 Nisan 2021 tarihine kadar Türk Telekom Arayanı Bil servisine abone olmak ya da mevcut aboneliğinizi yenilemeniz yeterlidir.

Çekiliş sonuçları 25 Mayıs 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Kampanya tarihleri süresince Türkiye genelinde Türk Telekom mobil aboneleri; https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/ veya www.arayanibilplus.com siteleri üzerinden veya 444 1 444 TT müşteri hizmetlerini arayarak veya Türk Telekom Online uygulaması üzerinden veya telefonda bulunan arama kısmına *100# yazarak veya 7065’e PLUS yazılarak Arayanı Bil servisine abone olunması ya da mevcut aboneliklerin yenilenmesi gerekmektedir.

Çekiliş Sonucunda Hangi Hediyeler Verilecek?

Türk Telekom çekilişi sonucunda 5 kişiye Samsung marka Galaxy A71 model akıllı telefon verilecektir. Telefonun fiyatı yaklaşık 4.720 lira değerindedir.

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Türk Telekom çekilişine katılım sağlayabilmek için en son tarih 27 Nisan 2021’dir. Bu tarih dışında katılım sağlayan kişiler çekilişe hak kazanamayacaklardır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin tarihi 25 Mayıs 2021’de yapılacak olup çekiliş sonucu talihli kazanlar ise Kampanya Babası sitesi üzerinde 28 Mayıs 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından sizler de bildirim almak istiyorsanız Kampanya Babası Instagram hesabını takip ederek bildirimlerden haber alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların açıklanmasının ardından 15 gün içinde kimlikleriyle beraber çekilişin organizasyonunu yapan firmaya gitmeleri gerekmektedir. Aksi durumda hakkı yedek kişiye geçer ve yedek kişi içinde aynı süreçlerin geçerli olacağı 15 günlük bir süre dilimi başlar.

Kazananlar, canlı yayın çekiliş sonuçları ve çekilişler Kampanya Babası youtube kanalında bulunmaktadır. Siz de abone olarak, gelecek seferki çekilişleri kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz