Trendyol Hızlı Market Çekilişi

0
311
Trendyol Hızlı Market Çekilişi

Trendyol çekilişleri hız kesmeden devam ediyor. Trendyol Hızlı Market çekilişi ve detayları yazımızda.

Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Trendyol yeni bir çekiliş ile karşımıza çıkıyor. Hız kesmeden tüm müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamış Trendyol’un yeni çekilişine katılabilmeniz için aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

İşte sizlere: “Trendyol Hızlı Market Çekilişi”.

10 Şubat 2021 tarihine kadar katılabileceğiniz Trendyol hızlı market çekilişi, 5 Mart 2021 saat 11:00’da açıklanacak. Çekilişe katılabilmeniz için Trendyol hızlı market üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Hızlı market üzerinden yapacağınız her 50 TL’lik alışveriş sonrasında bu çekiliş için katılım hakkı sağlanmış olur. 50 TL ve üzerinde yani katlarında uygulama üzerinden alışveriş yapmanız mecburidir.

5 Mart 2021 günü açıklanacak olun çekilişin sonucunda kazanan 1 kişiye Samsung Galaxy Z Fold 2 cep telefonu hediye edilecek. Bunun haricinde Trendyol daha bir çok ürünü ve hediyeyi bu çekiliş ile ücretsiz olarak çekiliş kazananına hediye ediyor.

Trendyol.com Logo

Trendyol Hızlı Market Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 5 Mart 2021 saat 11:00 olarak Trendyol tarafından bildirilmiştir. Aynı zamanda yapılacak olan bu çekiliş, sonuçları açıklanacağı zaman noter huzurunda açıklanacaktır.

Trendyol Çekilişi Ne Zaman Sonuçlanacak?

Hızlı market çekilişi Trendyol tarafından 11 Mart 2021 tarihinde tamamen açıklanmış olacaktır.

Trendyol Çekiliş İle Ne Veriyor? Çekiliş Hediyeleri Neler?

Çekilişi kazanan 1 kişiye Samsung Galaxy Z Fold 2 akıllı cep telefonu, 20 kişiye Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner, 200 kişiye 150 TL değerinde Trendyol Hızlı Market kodu hediye ediyor.

Çekilişin Kuralları Nelerdir?

Çekiliş için aranan özel bir kural yoktur. Sadece Trendyol uygulaması üzerinde yer alan Trendyol Hızlı Market’e girip burada en az 50 TL harcamanız gerekmektedir. 50 TL ve katları şeklinde harcamalar yapabilirsiniz. Her 50 TL ve üzeri alışverişinizde bu çekilişte yeni bir çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Çekilişe Katılım Sınırlı Mı?

Trendyol tarafından çekilişe katılım için verilmiş olan bir limit veya sınırlama söz konusu değil. Her 50 TL’lik alışverişinize 1 adet yeni katılım hakkı sağlanmış olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz