TransferGo Arkadaşını Davet et Kampanyası

0
154

TransferGo arkadaşını davet et kampanyası ile ilgili internetteki en doğru,şeffaf ve akıcı olan yazımıza hoşgeldiniz.

Bu yazımızda güncel davet kodunu vermekle kalmayıp aynı zamanda transferGo arkadaşını davet et kampanyası hakkında püf noktalara ve nasıl kazanç sağlayabileceğinize değineceğiz.

Kodu alıp hemen çıkmak isteyen kişiler için 2021 yılı güncel Aralık ayı TransferGo davet kodu

kmpnybbs

Davet Kodunun Kodlanışı ( Fonetik Alfabe )

(K) Kars – (M) Manisa – (P) Paris – (N) Niğde – (Y) Yozgat – (B) Bursa – (B) Bursa – (S) Siirt

Yazının tamamını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Daha sonra mağduriyet yaşamamak için en fazla 5 dk sürecek bu yazıyı mutlaka sonuna kadar okuyun.

Link ile kayıt için : http://trgo.co/tr/r/kmpnybbs

TransferGo Nedir?

Yurtdışında yaşayan kişilerin sevdiklerine,yakınlarına tanıdıklarına uygun fiyatlar ve gizli hiç bir ücret alınmaksızın para transferi yapmalarını sağlayan uluslararası bir transfer şirketidir.

2012 yılında İngiltere’de kurulmuş olan şirketin genel merkezi Londra’dadır. Aynı zamanda Berlin, İstanbul, Vilnius ve Varşova’da da merkezleri bulunmaktadır. TransferGo dünya çapında 47 ülke arasında hızlı, güvenilir ve ucuz maliyetli para transfer işlemleri sağlamaktadır.

TransferGo Arkadaşını Davet et Kampanyası Nedir?

TransferGo arkadaşını davet et kampanyası, TransferGo’ya davet ettiğiniz her arkadaşınız için 200₺ ödül veren bir kampanyadır.

TransferGo Müşterisi Değilseniz:

Yukardaki davet kodunu kullanarak veya linke tıklayarak kayıt olabilir ve hemen 200₺ kazanmaya başlayabilirsiniz.

(En güncel kod ve bu referans kodu ile nasıl üye olacağınız yazının devamında mevcuttur.)

TransferGo Müşterisiyseniz:

Eğer TransferGo müşterisiyseniz, uygulamaya kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra davet et kısmından kodunuzu veya bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Size özel davet kodu ile kayıt olan her bir arkadaşınız 6 ay içersinde 1000₺ değerinde transfer gerçekleştirdiği takdirde 200₺ ödül kazanacaksınız. Ödülünüz 5 gün içersinde hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

TransferGo arkadaşını davet et kampanyası 2019 yılından beri devam eden bir kampanyadır. Şuanda hangi tarihte sona ereceği TransferGo’nun sitesinde belirtilmiş değildir. TransferGo şart ve koşulları istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Dikkat: TransferGo’nun arkadaşını davet et kampanyası 2019 yılından beri yürütülmekte olan bir kampanyadır. Yıldan yıla artan yurtdışı ile olan bağlantılarımız, para transferlerimiz TransferGo gibi hizmetlerin talebini arttırıyor. TransferGo’nun düşük maliyet ile para gönderme hizmetini daha geniş kitlelere ulaştırma hedefinden dolayı bu kampanyanın bir kaç sene daha devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Önerme programına katılmak için arkadaşlarınıza:

 • onlara davetiye kodunu göndermek
 • onlara davetiye bağlantısı göndermek veya
 • TransferGo’ya hizmetindeki “Davet Et” sayfasındaki e-posta gönder sekmesinden arkadaşlarınızın bilgisini açık rıza ile vermiş olup onlara e-posta göndermemizi söylemek;
  • Onlara bir e-posta göndermemizi söyleyerek alıcının iletişim bilgilerini saklamamız ve bu bilgileri Arkadaşını Davet et kampanyası dahilinde onların bilgilerini kullanmamızı açık rıza ile kabul ettiklerini beyan etmiş olursunuz.
 • Davet ettiğiniz arkadaşınız bize kayıt yaptırmalı ve yeni hesap açmalı ve TransferGo’nun vermiş olduğu hizmeti aşağıdaki şekillerde belirtmiş olmalı;
  • Davetiye kodunu belirterek veya
  • davetiye bağlantısını kullanarak; veya
  • Hizmetimiz aracılığıyla gönderilen tanıtım e-postasındaki bağlantıyı izleyerek;
 • Davet ettiğiniz arkadaşınız, hesabı aktif olduktan sonra 6 ay içersinde 100£ (veya başka bir para birimindeki eş değeri) ( tek seferde 100£ veya toplamı 100£ olan bir kaç seferde) veya daha fazla miktarını transfer etmek zorundadır.
 • Bonusunuzu talep etmeden önce davet ettiğiniz arkadaşınızdan ve sizden ilave bazı belgeler isteyebiliriz (henüz istemediysek). Şu belgeleri isteyebiliriz.
  • Sizden ve davet ettiğiniz arkadaşınızdan kimlik bilgilerini henüz istemediysek teyit amaçlı isteyebiliriz.
  • Sizin ve davet ettiğiniz arkadaşınız tarafından elektronik olarak iletilen bilgilerin teyiti için kamu ve özel banka ve kredi kuruluşlarına erişmek.
 • Aşağıdaki bazı durumlarda TransferGo arkadaşını davet et kampanyası için size bonus ödemesi yapmama hakkını saklı tutar.
  • 9. madde bağlamında sizin veya davet ettiğiniz arkadaşa ait kimliği, ilave bilgiyi ve belgeyi teyit etmediğiniz takdirde.
  • Davet edilen arkadaşın hesabı sahtekarlık, dolandırıcılık amacıyla açıldığı veya davet edilen arkadaşın hesabı şart ve koşulları başka şekilde ihlal ettiğine dair şüphemiz olduğunda (https://www.transfergo.com.tr/tr/terms-and-conditions/transfergo-turkey)

Kampanya ile ilgili hüküm ve koşullardan kısaca bahsettik. Detaylı bilgi için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.transfergo.com.tr/tr/referral-terms-and-conditions

Aklınıza takılan soru olursa aşağıdaki butondan bize ulaşabilirisiniz.

Tüm detaylar için TransferGo websitesi; https://www.transfergo.com.tr/tr

Daha fazla arkadaşını davet et kampanyası için; https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

Sınırsız ve Taahhatsüz ev interneti sahibi olup aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz 1 aylık internet kazanmak için bu yazımıza bakabilirsiniz; https://kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-kampanyasi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz