Tosla Udemy ve Kunduz Kampanyası

0
158

Online eğitimler ile kendinizi çok daha geliştirmeye devam erken %25 Tosback fırsatını kaçırmayı unutmayın! Siz değerli kullanıcılarımız adına birçok kampanya ve fırsatların yanı sıra bu seferde Tosla Udemy ve Kunduz Kampanyası ile ödemelerinin tam olarak %25’ini karşıladığımız fırsatlarla karşınızdayız. Eğitimize eksiksiz ve geri kalmadan devam edebilmeniz ve kendinizi geliştirmeniz adına sizlerin daima yanındayız.

Kunduz ve Udemy ödemeleri üzerinde totalde 20 liraya kadar varan bir iade fırsatını yakalayın!

Tosla Udemy ve Kunduz Kampanya Tarihi

Tosla Udemy ve Kunduz Kampanyası 27 Nisan 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Online eğitimler ile kendinizi çok daha geliştirmeye devam erken %25 Tosback fırsatını kaçırmayı unutmayın! Siz değerli kullanıcılarımız adına birçok kampanya ve fırsatların yanı sıra bu seferde Tosla Udemy ve Kunduz Kampanyası ile ödemelerinin tam olarak %25’ini karşıladığımız fırsatlarla karşınızdayız. Kunduz ve Udemy ödemeleri üzerinde totalde 20 liraya kadar varan bir iade fırsatını yakalayın!

Tosla Udemy ve Kunduz Kampanya Detayları

Online eğitimler ile kendinizi çok daha geliştirmeye devam erken %25 Tosback fırsatını kaçırmayı unutmayın!

Tosla Logo

Tosla Udemy ve Kunduz Kampanya Koşulları

  • Kunduz ve Udemy internet siteleri üzerinden Tosla Kartlarınız ile yapacak olduğunuz harcamaların tamı tamına %25’i Tosla hesaplarınız içerisine hemen anında geri iade edilir.
  • Unutmayın ki her ay totalde maksimum olarak 20 liraya varan bir iade hakkınız vardır.
  • Kunduz ve Udemy mobil uygulamaları aracılığıyla yapılacak olan üyelik ödemeleri konusunda kampanya fırsatları geçerli değildir.
  • 1’den fazla platform içerisinde harcama yapmanız durumunda, örnek vermek gerekir 1 Tolsa Kartı kullanılarak kampanya dönemi içerisinde hem Kunduz hem de Udemy ödemeniz bulunuyorsa her ikisi adına da bir geri iade alabilirsiniz. Tabi totalde 20 lira üst sınıra takılana dek olduğunu da unutmayın.
  • Yapılacak olan iadeler, Tosback aracılığı ile anından hemen Tosla hesaplarına içerisine yapılacaktır. Hiç merak etmenize bile gerek yok.
  • Arkadaşlarınızın da bu kampanya fırsatlarından yararlanmasını istiyorsanız onlara şimdi Tosla Kart almalarını tavsiye edin ve bu keyifli fırsatları onlarla beraber yaşayın. Kendi kart numaranızı asla kimseler ile paylaşmayın.
  • Tosla, kampanya fırsatlarında herhangi bir koşul ve gerekçe bildirmeden kampanya fırsatlarında değişiklik yapma ve kampanya fırsatlarını durdurma hak ve yetkisine sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz