Tosla Trendyol Kampanyası

0
80
tosla trendyol

Trendyol üzerinden yapılacak olan her alışverişe hemen %5’lik bir Tosback kazanma fırsat!

Tosla kart kullanılarak Trendyol üzerinden yapılacak olan her alışverişin %5’lik bir kısmı bizden! Unutmayın toplamda 15 TL’lik bir Tosback kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tosla Trendyol Kampanyası Katılım Tarihleri Ne Zaman?

Tosla Trendyol kampanyası 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında geçerli olacaktır. Verilen tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan katılımların tamamı geçersiz sayılacaktır. 

Tosla Trendyol Kampanyası

tosla logo
  • Kampanya fırsatları kapsamında Tosla kart kullanılarak Trendyol üzerinde yapılacak olan her alışverişlerinizde hemen %5 iade, totalde ise 15 TL’lik Tosla hesaplarınıza geri iade edilecek.
  • Kampanya kapsamında trendyol.com internet adresinde ya da Trendyol mobil uygulamasından yapılacak olan alışverişlerin tamamında kampanya fırsatları geçerli olacaktır.
  • Tosla Trendyol kampanyası 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında yapılacak olan alışverişler için geçerli olacaktır. 
  • Kampanya kapsamında kişiler hak ettikleri iadeleri hemen Tosla hesaplarında görebilecekler.
  • Her Tosla Kart ve Tosla kullanıcısı kampanya fırsatlarından ilgili ay adına totalde maksimum olarak 15 TL’lik bir iade kazanabilir.
  • Kampanya dönemi boyunca verilecek olan siparişlerde herhangi bir farklılık ( geri gönderim / sipariş iptali vs. ) olaylarında kampanya fırsatlarından kişiler yararlanamaz. Bu durumda da müşterilerin kazanmış olduğu iade miktarları müşterilerin Tosla kartlarından geri alınır. Fakat yapılacak olan işlem iptal edildiği zamanda kampanya fırsatlarından yararlanabilme hakkı korunur.
  • Tosla ve Trendyol gerekli gördüğü zamanlarda kampanyayı erken sonlandırma, kampanya fırsatlarının koşullarında herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Üstelik yapılacak olan bu olaylar Tosla ve Trendyol herhangi bir gerekçe bildirmek zorunda değildir.
  • Kampanın işleyini herhangi bir biçimde manipüle edecek ya da aksatacak fiillerde bulunulmayacağını kişiler kabul, taahhüt ve beyan etmiş olmaktadır. Ak Öde ve Trendyol kampanya fırsatlarını manipüle edecek biçimde hile yapıldığı tespit edilen ve / veya hareket eden kullanıcıların kampanya fırsatları kullanımına ilişkin olan bütün haklarını iptal edebilir. Ayrıca verilecek olan indirimi geri alabilme, tekrardan yüklememe ve bütün diğer haklarını da saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz