Tosla Trendyol Kampanyası

0
259

Trendyol’da Toslayanlar indirimi kapıyor.

Tosla kart ile Trendyol üzerinden 150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirimi kapıyoruz.

tosla trendyol

Tosla Trendyol Kampanyası Katılım Tarihleri Ne Zaman?

Tosla Trendyol kampanyası 1 Ekim 2021 ile 31 Ekim 2021 tarihleri aralığında geçerli olacaktır. Verilen tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan katılımların tamamı geçersiz sayılacaktır. 

Tosla Trendyol Kampanya Koşulları

tosla logo

Kampanya fırsatları kapsamında Tosla kart kullanılarak Trendyol üzerinde yapılacak 150 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte 25 TL indirim kodunu kazanırsınız.

Kampanya kapsamında trendyol.com internet adresinde ya da Trendyol mobil uygulamasından yapılacak olan alışverişlerin tamamında kampanya fırsatları geçerli olacaktır.

Tosla Trendyol kampanyası 1 Ekim 2021 ile 31 Ekim 2021 tarihleri aralığında yapılacak olan alışverişler için geçerli olacaktır. 

Kampanya kapsamında kişiler hak ettikleri indirimi anında ileti olarak almanın yanında hemen Tosla hesaplarında görebilecekler.

Her Tosla Kart ve Tosla kullanıcısı kampanya fırsatından sadece 1 kez indirim kazanabilir. Kodlar tek seferlik kullanım için geçerlidir.

Kampanya dönemi boyunca verilecek olan siparişlerde herhangi bir farklılık ( geri gönderim / sipariş iptali vs. ) olaylarında kampanya fırsatlarından kişiler yararlanamaz. Bu durumda da müşterilerin kazanmış olduğu indirim miktarları müşterilerin Tosla kartlarından geri alınır.

Acele edin kampanyadaki indirim kodları stoklarla sınırlı.

Dikkat kazanılan indirim kodlarını kullanarak herhangi bir dijital ürün ve cep telefonu alımlarında kullanamazsınız.

Tosla ve Trendyol gerekli gördüğü zamanlarda kampanyayı erken sonlandırma, kampanya fırsatlarının koşullarında herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Üstelik yapılacak olan bu olaylar Tosla ve Trendyol herhangi bir gerekçe bildirmek zorunda değildir.

Kampanyanın işleyişini herhangi bir biçimde manipüle edecek ya da aksatacak fiillerde bulunulmayacağını kişiler kabul, taahhüt ve beyan etmiş olmaktadır. Ak Öde ve Trendyol kampanya fırsatlarını manipüle edecek biçimde hile yapıldığı tespit edilen ve / veya hareket eden kullanıcıların kampanya fırsatları kullanımına ilişkin olan bütün haklarını iptal edebilir. Ayrıca verilecek olan indirimi geri alabilme, tekrardan yüklememe ve bütün diğer haklarını da saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz