Tosla Netflix, BluTV ve Exxen Kampanyası

0
135

BluTV, Exxen ve Netflix ödemelerinin tam olarak %50’si yani yarısı hemen Tosback platformu içerisinde! Siz değerli kullanıcılarımız adına birçok kampanya ve fırsatların yanı sıra bu seferde BluTV, Exxen ve Netflix ödemelerinin tam olarak %50’sini karşıladığımız fırsatlarla karşınızdayız. Popüler olan film ve diziler Toslalı olan hiçbir kimse kaçırmaz, her zaman ve her daim en önden, en önce izler. Tosla kartlarını film ve dizi platformu içerisine kaydeden Toslalı kişilere ödemelerinin yarısı, yani %50’si hemen anında bizden!

Tosla Netflix, BluTV ve Exxen Kampanya Tarihi

Tosla Netflix, BluTV ve Exxen Kampanyası 1 Haziran 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. BluTV, Exxen ve Netflix ödemelerinin tam olarak %50’si yani yarısı hemen Tosback platformu içerisinde! Bu tarihlerden sonra ya da önce katılım sağlayacak olan Toslalı üyelerin katılımları ise tamamen geçersiz olacaktır.

Tosla Logo

BluTV, Netflix ve Exxen Kampanya Detayları

BluTV, Exxen ve Netflix ödemelerinin tam olarak %50’si yani yarısı hemen Tosback platformu içerisinde!  Tosla kartlarını film ve dizi platformu içerisine kaydeden Toslalı kişilere ödemelerinin yarısı, yani %50’si hemen anında bizden!

BluTV, Netflix ve Exxen Kampanya Koşulları

  • Netflix, Exxen ve BluTV platformları içerisine Tosla Kartınızı kayıt ederek kendi üyelik ödemeniz yaptığınız zaman, Tosla Kart üzerinde geçen ödemelerin yarısı, yani %50’si Tosback aracılığı ile hemen anında sizlere iade edilir.
  • Unutmayın her ay adına platformlar üzerinde totalde 19 liraya kadar olan bir iade hakkınız bulunmaktadır.
  • 1’den fazla platform içerisinde üyeliğiniz bulunuyorsa, örnek vermek gerekirse 1 Tosla Kartınız ile aynı ay içerisinde hem Netflix, hem BluTV üyeliğine ait olan bir ödemeniz bulunuyorsa her ikisi adına da bir iade alabilirsiniz. Tabi totalde 19 liralık bir üst sınır olduğu unutulmamalıdır.
  • İadeleri işlemlerden sonra Tesla hesabınız üzerinde görebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızın da yararlanmasını istiyorsanız onlara anında ve hemen Tosla Kart alımlarını tavsiye edin ve bu keyfi ise onlarla beraber yaşayın. Kendi kart numaranızı ise asla kimseler ile paylaşmayın.
  • Tosla, kampanya fırsatlarında herhangi bir koşul ve gerekçe bildirmeden kampanya fırsatlarında değişiklik yapma ve kampanya fırsatlarını durdurma hak ve yetkisine sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz