Tosla CarrefourSA Kampanyası

0
249
tosla carrefoursa

Tosla kullanıcılarının CarrefourSA üzerinden yapılacak olan her alışverişinde %10’lik bir Tosback’i kapma fırsatını yakalayabilir!

Tosla kart kullanılarak CarrefourSA mağazalarından alışverişlerini yapın, ayda totalde 20 TL’ye varan bir iade Tosla hesaplarınıza gelsin.

Tosla CarrefourSA Kampanyasının Katılım Tarihleri Ne Zaman?

Tosla CarrefourSA kampanyası 1 Şubat 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında geçerli olacaktır. Verilen tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan katılımların tamamı geçersiz sayılacaktır. 

Tosla CarrefourSA Kampanya Koşulları

  • Kampanya fırsatları kapsamında Tosla kart kullanılarak CarrefourSA mağazaları üzerinde yapılacak olan her alışverişlerde %10, totalde ise 20 TL’lik bir Tosla hesaplarınıza geri iade edilecek.
  • Tosla kullanıcılarının CarrefourSA üzerinden yapılacak olan her alışverişinde %10’lik bir Tosback’i kapma fırsatını yakalayabilir!
  • Tosla kart kullanılarak CarrefourSA mağazalarından alışverişlerini yapın, ayda totalde 20 TL’ye varan bir iade Tosla hesaplarınıza gelsin.
  • Kampanya  CarrefourSA yalnızca fiziksel mağazaları üzerinde geçerlidir, Online Market ve carrefoursa.com internet adresinde geçerli değildir.
  • Kampanya fırsatları kapsamında hak etmiş olduğunuz toplam tutarını kampanyadan sonraki ayın 5. gününde Tosla hesabınız içerisinde göreceksiniz.
  • Her Tosla Kart ve Tosla kullanıcısı kampanya fırsatlarında 1 ay içinde totalde maksimum 20 TL’lik bir iade kazanabilir.
  • Kampanya dönemi boyunca yapılacak olan alışverişler içerisinde herhangi bir değişiklik ( iade / iptal vs. ) olaylarında kampanya fırsatlarından yararlanamazsınız.
  • Tosla ve CarrefourSA gerekli gördüğü zamanlarda kampanya fırsatlarındaki koşulları değiştirme, kampanyayı iptal etme ya da kampanyayı erken sonlandırma haklarını ellerinde saklı tutar.
  • Tosla CarrefourSA kampanyası 1 Şubat 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında geçerli olacaktır. Verilen tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan katılımların tamamı geçersiz sayılacaktır. 
  • Kampanın işleyini herhangi bir biçimde manipüle edecek ya da aksatacak fiillerde bulunulmayacağını kişiler kabul, taahhüt ve beyan etmiş olmaktadır. Ak Öde ve CarrefourSA kampanya fırsatlarını manipüle edecek biçimde hile yapıldığı tespit edilen ve / veya hareket eden kullanıcıların kampanya fırsatları kullanımına ilişkin olan bütün haklarını iptal edebilir. Ayrıca verilecek olan indirimi geri alabilme, tekrardan yüklememe ve bütün diğer haklarını da saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz