Teknoloji Alanında Harcama Yapanlara 100 TL Worldpuan Hediye

1
359

Belirli firmalardan yapacağınız 14 Şubat-14 Mart tarihleri arasında geçerli asgari 1000 ₺ ve üzeri harcamalarınızda 100 ₺ değerinde Worldpuan hediye.

Teknoloji Alanındaki Harcamalara 100TL Worldpuan

100 tl worldpuan KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyanın 14 Şubat ve 14 Mart 2020 tarihleri arasında geçerliliği bulunmaktadır.

Kampanya belirlenmiş bazı teknoloji markalarından World Üye İşyerleri’nde, Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı ve Yapı Kredi Bireysel TLcard ile kişilerin tek seferlik yaptıkları 1000 ₺ ve üzeri yapılacak olan peşin ödemelerinde ve taksitli alışverişlerinde geçerlidir.

Bu kampanyanın kapsamına nakit çekim, mail order, iade işlemleri ve puan kullanımları dahil olmamaktadır.

Sanal kart üzerinden yapılan işlemler de kampanyaya dahildir.

Yapılan 1000 ₺ ve üzeri alışverişler aynı gün içerisinde birden fazla kere tekrarlanırsa bu alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilebilmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler yalnızca World Mobil uygulama üzerinden katılabilirler.

Müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için World Mobil uygulama üzerinde açık statülü en az 1 tane Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı veya Yapı Kredi TLcard’ı olması gerekmektedir. Harcamaları da bu kartlardan herhangi biri ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için World Mobil uygulamaya girilerek orada bulunan ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Kampanyaya bu şekilde katılım sağlamayan müşteriler bu kampanya üzerinden puan kazanamazlar.

Kampanyalar sadece müşterilere özgüdür ve her bir müşteri bu kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler tek seferde yaptıkları 1000 ₺ ve üzeri alışverişlerinde 100 ₺ Worldpuan kazanırlar.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar kişinin en az 1 adet açık statülü Bireysel Yapıkredi Kredi Kartı ve Yapıkredi TLcard’ına en geç 27 Mart 2020 tarihine kadar yüklenecektir ve Worldpuan’ların son kullanma tarihi olan 7 Nisan 2020’ye kadar harcanabileceklerdir. Harcanmadıkları takdirde 8 Nisan 2020 tarihinde puanlar silinmektedir.

Müşteri alışverişlerinde Bireysel Kredi Kartı kapalı olduğu bir durumda ise kampanya TLcard üzerinen yapacağı alışverişlerde kazandığı puanların yine aynı TLcard’a yüklenmesi ile puanları kullanabilecektir.

Benzer şekilde müşterinin kampanyaya katılım sağladıktan sonra Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartını kullanmadan sadece TLcard üzerinden kampanyanın tanımına uyan alışverişini gerçekleştirerek puan kazanması halinde, kazandığı bu puanlar yüklenirken kredi kartı kapalı olursa TLcard’ına yüklenir.

Kampanya kapsamında elde edilen puanlar hem TLcard hem de bireysel kredi kartı açık statüde olduğu takdirde puanlar bireysel kredi kartının içine yüklenecektir.

Kampanyanın koşulları farklı kart çeşitlerinde daha farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin ek kartları ile puan kazanması da mümkündür.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için Yapı Kredi’nin sisteminde tanımlı olan marka, sektör ve işyeri baz alınmaktadır.

Yapı Kredi dilediği zaman kampanyayı durdurma ve/ veya kampanya koşulları üzerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi sisteminde kayıtlı olan markalar ile yapılan fiziki ve sanal POS üzerinden yapılan harcamalar da kampanya kapsamına dahildir.

Seçili markaların neler olduğu ve kampanyanın detayları hakkındaki tüm bilgilere World Mobil uygulamasından ulaşılabilmektedir.

1 YORUM

  1. Ben bu kampanyadan faydalandım fakat puanım yüklendiğinde bildirim gelmediği için haberim de olmadı.7 sibde sıfırlanmış.ne zaman yüklenir diye sorduğumda kampanya bittikten sonra demişlerdi ama bana hiçbir bilgilendirme msj gelmedi.Zaten süreçten dolayı dışarı çıkamıyoruz internet alışverişlerinde de kullanamıyoruz ben bu puanın geri iade edilmesini istiyorum.Yangından mal kaçırır gibi puan sıfırlamak mı olurmuş.zaten genel olarak puan sıfırlaması yapmıyor bankalar.Böyle kampanya mı olur.İnsanları açık bşr şekilde bilgilendirseniz yada herşey için msj atıyorsunuz mobil bildirim gönderiyorsunuz bunun için niye bilgilendirilme yapılmıyor.Ben puanımın geri iade edilmesini istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz