Baharı Tchibo Çekilişi ile Kutlayın

0
222
Tchibo Çekiliş Hediyeleri

Tchibo mağazaları üzerinden ya da Tchibo internet adresi üzerinden yapacak olduğunuz her 100 TL’lik ürün alışverişleri sizlere 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra sizlere verilecek olan kampanya fırsatlarına katılım kodunu da internet adresi üzerinden gönderim sağlayarak çekiliş fırsatlarını kaydınız gerçekleştirmiş olursunuz.

Uyarı

Katılım numaranızı ve faturanızı her daim saklayınız. Kazanmanız halinde sizlerde bu iki evrak talep edilecektir.

Tchibo Logo

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

5 kişiye Xiaomi Robot Süpürge Mi Robot Vacuum Mop Pro

10 kişiye Cafissimo Easy Kahve Yapma Makinesi

5 kişiye Arzum Foodie Modern Bir Sefer Tası

30 kişiye 300 TL değerinde Tchibo alışveriş çeki

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 19 Haziran 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin kaydı geçersiz olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 1 Temmuz 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 5 Temmuz 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı zaman bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların sonuçların açıklanmasının ardından 15 günlük bir süreç içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşullar yedek talihli adına da geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekilişler, canlı yayın kampanya sonuçlarının tamamını Youtube kanalımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Abone olun ve çekiliş fırsatlarını kaçırmayın.

Baharı Tchibo İle Kutlayın

İkramiye teslimi esnasında fatura/fiş ve şifreli olan katılım kartınızın ibrazı zorunludur. Şifreli katılım kartlarınızı 4 Ağustos 2021 tarihine dek saklayınız. Şifreli katılım kartınızdaki şifrelerin son gönderim tarihi ise 25 Haziran 2021, saat 23:59’dur.

Bu kampanya fırsatı Tchibo Kahve Mam. Dağ. ve Paz. Tic. Ltd. Şti. aracılığıyla Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğüne ait olan 6 Nisan 2021 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.2300 sayısındaki izinle beraber 19 Nisan 2021 ile 19 Haziran 2021 tarihleri süresinde gerçekleştirilecektir. Sizler de bu fırsatları kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz