Tatil Sepeti Kapadokya Tatil Çekilişi

0
138
Kapadokya

Tatil sepeti tarafından düzenlenen Kapadokya tatil çekilişine katılım ücretsizdir. Kapadokya tatil çekilişine 18 yaşından büyük olan bütün herkes katılabilmektedir.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kendi Instagram hesapları üzerinden katılım sağlayabilmektedir.

Instagram içerisinde @tatilsepeticom hesabından açıklaması yapılan tatil çekiliş görselinin altına 2 arkadaşınızı etiketlemeli ve ayrıca son paylaşılmış olan 3 gönderiyi de beğenmeniz gerekmektedir.

Gönderilerin tamamını beğenmeyi ve hesabı takip etmeyi asla unutmamanız gerekmektedir. Çekilişe 18 yaşından küçük kişilerin katılımı geçersiz sayılmaktadır.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasını bildirim şeklinde almak istiyorsanız Kampanya Babası Instagram hesabını takip ederek sağlayabilirsiniz.

Tatil Sepeti Logo

Tatil Sepeti Kapadokya Tatil Çekilişi Koşulları

TatilSepeti’nin düzenlediği tatil çekilişine katılabilmek için yapılması gereken bazı koşullar gerekmektedir. Bu koşullar aşağıdaki şekildeki gibi verilmiştir:

  • Çekilişe katılım ücretsizdir.
  • Çekilişe 18 yaşından küçük kişilerin katılım sağlaması çekilişi geçersiz sayılmaktadır.
  • Çekilişe katılım sağlayan kişilerin @tatilsepeticom Instagram hesabından yapılan kampanya görselinin altına 2 arkadaşın etiketlenmesi gerekir.
  • Ayrıca aynı Instagram hesabı üzerinden yapılmış olan son 3 gönderinin de beğenilmesi gerekir.
  • Son paylaşılan 3 gönderi ve en son ki kampanya görselini beğenmeyi ve hesabı takip etmeyi unutmamalısınız.

Çekiliş sonucu @tatilsepeticom hesabı üzerinden açıklanacaktır.

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zamandır?

TatilSepeti Kapadokya Tatil Çekilişinin en son tarihi 7 Mart 2021’dir. Çekilişe katılım sağlayan 18 yaşından büyük kişilerin en son bu tarihte gerekli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Böylece kapadokya tatil çekilişine sizde hak kazanabilirsiniz.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecektir?

1 kişiye Fujifilm Instax Mini 9 model Fotoğraf Makinesi

1 kişiye Kapadokya Tatili

Çekiliş Sonucu Hangi Tarihte Açıklanacaktır?

Kapadokya Tatil Çekilişi sonucu kazanan kişiler 8 Mart 2021 tarihinde Kampanya Babası hesabı üzerinden açıklanacaktır. Kazanan kişiler Kampanya Babası Instagram hesabını takip ederek de öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Instagram dışında Telegram üzerinden de kapadokya tatil çekilişinin şanslı kazananlarını hesabı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Kazananlar çekilişler, canlı yayın esnasında çekiliş sonuçları da Kampanya Babası youtube kanalından yer almaktadır. Sizde Kampanya Babası youtube kanalına abone olarak gelecek sefer olabilecek pek çok çekiliş ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz