Superonline Engelli İndirimli Ev İnterneti

0
1120
Superonline Engelli Destek

Turkcell Superonline engelli tarifesi ve en indirimli internet fiyatlarını arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Evde internet hizmeti kapsamında çeşitli kampanyalara sahip olan Türkcell markası, ayrıca bazı indirimli fiyatları ile dikkat çekmektedir. Türkcell’in sahip olduğu indirimli tarifelerden biri de engelli vatandaşları kapsamaktadır. Engelli vatandaşlar evde internet hizmetinden yararlanmak istediğinde, Türkcell Superonline kapsamında bu hizmetten indirimli bir şekilde faydalanacaktır.

Bu kampanya şehit yakınları, gazi ve engelli vatandaşlara ve yakınlarına evde internet hizmeti indirimli bir şekilde sunulmaktadır.

Dilerseniz ücretsiz ev interneti danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Başvuru sürecinden internet kullanımına kadar destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklatarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.Superonline Engelli İnternet Fiyatları:

Superonline Engelli Adsl 8Mbps
16 Mbps
25 Mbps
35 Mbps
100 Mbps

Turkcell Superonline Engelli İnterneti Başvurusu

En hızlı başvuru ve 7/24 destek için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz paketler hakkında bilgi alabilir, dilerseniz engelli internet başvurusu yapabilirsiniz.


Türkcell Superonline Evde İnternet

Bilindiği üzere Türkcell, evde internet konusunda attığı önemli adımlar sayesinde Türkiye’nin dünya fiber ligine girmesini sağlamıştır. Kendi altyapısını kurmak üzere her geçen gün yatırımlarını artıran Türkcell, 1000 Mbps’ye varan internet hizmeti sunan ilk Telekom operatörü olmuştur. 2 milyon haneye internet hizmeti sunacak altyapıya sahip olan Türkcell markası, fiber altyapısı ile evde internet yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Superonline kapsamında bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren Türkcell, özellikle internet hızı konusunda en iyi Telekom firması olmuştur.
Fiber optik yatırımlarıyla Türkiye’de ve dünyada adından söz ettiren Türkcell, evde internet hizmeti kapsamında 1000 Mbps’a ulaşarak Türkiye’yi dünyada ilk 5 ülke arasına sokmuştur. Uluslararası “Eve Kadar İnternet Konseyi” tarafından örnek gösterilen Türkcell Superonline, alanında birçok ilke ve öncü çalışmaya imza atmıştır. En hızlı ve kaliteli internet hizmetini en uygun fiyatlara vatandaşlara sunan şirket, aynı zamanda çeşitli indirimleri ve cazip kampanyaları ile birçok kullanıcıyı da memnun etmektedir.

Türkcell Superonline Sosyal Destek Kampanyası

Türkcell, Sosyal Destek Kampanyası kapsamına giren vatandaşlara evde internet hizmetini indirimli fiyatlardan sunmaktadır. Türkcell’in evde internet hizmeti kapsamında sunmuş olduğu indirimli fiyatlardan şehit eş ve çocukları ile gaziler ve engelli vatandaşlar yararlanmaktadır. Türkcell’in sunmuş olduğu bu sosyal destek kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Sosyal destek kampanyasından; şehit olan kişilerin eş ya da çocukları ile gazilerin kendileri ve engelli vatandaşların kendileri yararlanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, şehit yakını, gazi ya da engelli olduklarına dair rapor ya da kimlik ile en yakın Türkcell bayisine giderek yada online yollardan başvuru yapabilir.
Sosyal Destek Kampanyası kapsamında; engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler söz konusu indirimlerden faydalanmaktadır. Bu kampanya kapsamındaki müşterilerin ilgili durumlarını gösterir rapor veya belge ile başvurmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında ayrıca engelli, gazi ve şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarının alınması gereklidir. Bu koşulların sağlanması durumunda ise bir adet abonelik için tüm bireysel faturalı tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda indirim uygulanmaktadır. Söz konusu bu kampanya ile engelli, gazi ve şehit yakınları, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanır.

Türkcell Engelli İndirimli Evde İnternet Koşulları

Engelli vatandaşların, indirimli bir şekilde evde internet hizmetinden yararlanması için engelli raporu ile açık rızaları gerekmektedir. Engelli vatandaşların indirimi, bir adet abonelik için tüm bireysel Superonline tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda geçerli olmaktadır. Engelli indirimli evde internet hizmeti kapsamında; katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanması söz konusudur.
Yüzde 40 ve üzeri engeli bulunan vatandaşlar, bu kampanyadan yararlanabilir. Gerekli belgeler eve gelen yetkililere teslim edilmelidir. Kampanya kapsamındaki indirim tutarları, faturalama aşamasında ödenecek tutardan düşülür. Engelli indirim uygulaması, bireysel Superonline aşım ücretlerinde de geçerli olmaktadır. Kampanya kapsamında yer almayan ücretlendirmeler; tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, devir işlemleri, açma ve kapama ücretleri, yeni tesis durumunda, ücretli teknik servis hizmeti, nakil ücreti, ayrıntılı fatura ücreti ve katma değerli hizmetlerdir.
Engelli İndirimli Evde İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?
Engelli indiriminden faydalanmak için yüzde 40 ve üzeri engelli olduğunuza dair belgenin Türkcell İletişim Merkezleri’ne iletilmesi ya da “Evde Hizmet” kapsamında Türkcell yetkililerine teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca indirimli evde internet hizmetinden yaralanmak istediğinize dair açık rızanızın olması gerekmektedir. Söz konusu belgeler teslim edildikten sonra paket, tarife, kampanya alımlarında indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkün olacaktır. Türkcell bayileri, web sayfası, hesabım uygulaması, çağrı merkezi ve SMS üzerinden kampanya kapsamında paket ve tarife almak mümkündür.

Superonline Engelli İndirimli Ev İnterneti Konusunda Bilinmesi Gerekenler:

 • Engelli indiriminden yararlanmak için engellilik durumunu gösterir belgenin ibraz edilmesi gerekir.
 • Engelli vatandaşın açık rızasının bulunması gerekir.
 • Engellilik oranında yüzde 40 ve üzeri baz alınmaktadır.
 • KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanır.
 • Engelli indirim kampanyasından yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.
 • Kampanyanın iptalinde yada taahhüt bitiminde tarifede herhangi bir değişiklik söz konusu olmaz.
 • Kampanyayı iptal etmek isteyen vatandaşlar, indirimden yararlanmaya başladıktan sonra 30 günlük süre sonunda iptal işlemini gerçekleştirebilir.
 • İptal işlemi için Türkcell İletişim Merkezleri’ne iptal talebi iletilir ya da +90 (532) 532 00 00 numaralı Türkcell Çağrı Merkezi aranabilir.
 • Paket ve tarife değişikliğinde indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkündür.
 • Engelli indirim kampanyasından sadece 1 adet abonelik için yararlanmak mümkündür.
 • Tarife ve paketlerde aşım olması durumunda kampanya koşulları geçerli olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz