Şok Market Zincirleri Kellogs Çekilişi

0
186
Sony Playstation 5

Ülkemizin bir çok ilinde bir çok mağazası ve zinciri bulunan Şok marketler zinciri, müşterilerine çekiliş yaparak toplamda 5 kişiye Playstation 5, 5 kişiye Xiaomi Vacuum Mop Pro, 5 kişiye Xiaomi Mijia 365 elektrikli scooter, 10 kişiye Xiaomi Mi Handheld iç kablosuz şarjı vakum süpürgesi ve 50 kişiye 250 TL değerinde Şok kart hediye ediyor. 

Şok marketler zincirinin yapmış olduğu bu kampanyaya katılım şartları ve çekiliş hakkındaki tüm bilgileri sizler için aşağıda listeledik.

Son katılım tarihi 31 Mart 2021 olan bu çekiliş, Şok marketler zincirinden alacağınız Kellog’s markalı tüm ürünler için geçerlidir. Yani Şok marketlerden alacağınız 10 TL ve katlarındaki Kellog’s markalı ürünler için çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Aldığınız Kellog’s markalı ürünlerin faturasını, fişini teslim aldıktan sonra Çek Kazan uygulaması üzerinden paylaşmanız gerekmektedir.

Çekilişe son katılım gününün 31 Mart 2021 tarihi olduğu ve çekiliş kazananları açıklandığı günün ise 7 Nisan 2021 tarihi olduğu Şok marketler zinciri tarafından açıkça resmi internet siteleri üzerinde belirtilmiştir.

Şok Market Çekilişi

ŞOK Market Logo

Çekilişe katılabilmek için Türkiye geneli tüm Şok marketlerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda sadece Şok marketler üzerinden değil ek olarak çekilişe katılım sağlayabilmek için Cepte Şok sanal market uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Her iki platform içinde Şok marketlerden Kellog’s markalı Corn flakes , Special K Sade , Special K karışık mey , Special K kırmızı mey , Coco Pops topları , Coco Pops topları ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katlarında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Yapacağınız 10 TL’lik her alışveriş size yeni bir çekiliş hakkı kazandırır. 10 TL ve üzerinde satın alım yapmanız sizlere daha çok çekiliş hakkı sağlayacaktır.

Bu bağlamda her 10 TL için yeni bir çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz. Şok marketler zincirinin size vereceği fiş veya faturayı teslim aldıktan sonra Çek Kazan uygulamasına atmanız gerekmektedir.

Atacağınız, yükleyeceğiniz fotoğrafların tam görünür bir şekilde Çek Kazan uygulamasına yüklendiğinden emin olunuz. Fotoğrafın net ve fişin tamamının görünmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz