Siveno Qumpara İphone Telefon Çekilişi

0
102
Siveno Logo

Siveno olan alışveriş siteleri üzerinden ya da Siveno internet sitesi üzerinden yapacak olduğunuz her 40 TL’lik Siveno markasına ait olan ürün alışverişleri sizlere 1 adet çekiliş fırsatlarına katılma hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz fatura ya da fişleri akıllı telefonlarınızın uygulama mağazası üzerinden indirecek olduğunuz Qumpara uygulama aracılığıyla gönderimini sağlayarak çekiliş fırsatlarına kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda kazanan şanslı bireyler açıklanıncaya dek alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz faturaları saklamanız önerilmektedir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

  • 3 kişiye Apple iPhone 11
  • 3 kişiye Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter
  • 3 kişiye Dyson Hair Wrap Saç Şekillendirici
  • 3 kişiye Xiaomi Robot Süpürge Mi Robot Vacuum Mop Pro

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 15 Temmuz 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılımını gerçekleştirmeyi sağlayan kişileri kaydı genel olarak geçersiz olacaktır.

Sizler de Siveno çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Ayırca Siveno internet sitesi ya da Siveno markasına ait olan internet siteleri üzerinden alışveriş yapılması gerekmektedir. Bu alışverişler kampanya fırsatlarına katılım sağlamak adına oldukça önemlidir.

Bununla beraber alışverişlerde Siveno markasına ait olan ürünleri kapsayan 40 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.

Her 40 TL’lik alışveriş sizlere 1 adet çekilişe katılma hakkı kazandıracaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 5 Ağustos 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan bireylerin açıklanacağı tarih ise 11 Ağustos 2021’dir. 

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı ise yedek talihli adına yine de  tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş sonuçlarını veya da  canlı yayın kampanya neticelerini Kampanya Babası Youtube kanalı aracılığıyla Youtube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok çekiliş fırsatları ya da kampanya fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz