Sepaş Elektrik Çekilişi İphone Kazandırıyor

0
145
Sepaş Elektrik Çekilişi

Sepaş Cebinde uygulamasını indirerek Apple iPhone 11 Pro ve Apple Watch 6. Nesil akıllı kol saati kazanabilirsiniz.

Sepaş Elektrik tarafından yapılan ve yürütülen yeni çekilişe katılım yapabilmek için Sepaş Elektrik’e elektrik faturanızı ödeyerek katılım sağlayabilirsiniz.

Fakat dikkat edilmesi gereken bir kural vardır. Ve bu kural; ‘’Faturalardan çekiliş hakkı kazanabilmek için faturalarınızın düzenli bir şekilde ödeniyor olması ve ödediğiniz faturanın son ödeme tarihinin geçmemesi gerekmektedir.’’

Bu kurallara uyuyorsanız bu çekilişe katılabilir ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Belirttiğimiz gibi çekilişten hak kazanabilmek için faturalarınızın son ödeme tarihinin geçmemiş olması bu çekilişte dikkat edilecek en önemli husustur. Ödediğiniz her fatura size yeni 1 adet çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Sepaş Elektrik Logo

Çekiliş Size Ne Hediyeler Kazandıracak?

Sepaş Elektrik tarafından çekiliş sonucuna göre kazanan kişilere toplamda 1 adet Apple iPhone 11 Pro ve toplamda 5 kişiye Apple Watch 6. Nesil akıllı kol saati hediye edilecektir.

Çekilişin Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Sepaş Elektrik tarafından yapılan bu çekilişe son katılım tarihinin 30 Nisan 2021 olduğu belirtilmiştir.

Çekiliş Ne Zaman Sonuçlanacak?

30 Nisan 2021 tarihi çekilişin son katılım tarihi olarak belirtilirken çekiliş 25 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır. Çekilişin kazananları ise 1 Haziran 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Çekiliş sonucunu Sepaş Elektrik’in resmi internet sitesinden 1 Haziran 2021 tarihinde öğrenebilirsiniz.

Çekiliş Kazananı Ne Kadar Vergi Ödeyecek?

Eğer Sepaş Elektrik’in çekilişinden iPhone 11 Pro akıllı cep telefonunu kazanır iseniz 793 liralık bir vergi ödemeniz halinde telefonu alabileceksiniz.

Yani 11 bin 564 lira olarak satışı yapılan Apple markalı iPhone 11 Pro akıllı cep telefonuna sadece 793 liraya sahip olmuş olacaksınız. Bu vergi bedelini ödeyerek telefonu alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vergiler için belirtilen muafiyet sınırı 7 bin 703 liradır. Verilecek olan hediye 7 bin 703 liradan yüksek bir tutarda satışa maruz kaldığı için vergi muafiyeti maalesef bu ürün uygulanamamaktadır. Telefonun satış bedeli olan 11 bin 564 lira üzerinden %20 oranında vergi ödersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz