Rüzgarnet Esnaf Kampanyası

0
177
RuzgarNet Esnaf Kampanyası

Rüzgarnet Esnaf Kampanyası ile ayda sadece 9,99₺’den başlayan fiyatlarla 50 Mbps internet hizmeti veriyor. İşte muhteşem Rüzgar Esnaf kampanyasının ayrıntıları.

Rüzgar Esnaf 50 Kampanya Detayları:

Sabit Dsl teknolojisi olan RÜZGARFİBER Yalın İnternet, Türk Telekom altyapısı üzerinden görüntü veri ve ses iletişimini aynı anda sağlamaktadır.

Son derece güvenli ve hızlıdır. Fiber altyapınız var ise 12,99 TL’ye aylık faturanıza ek olarak kiralayabilirsiniz. Ya da ADSL modemi 150 TL, VDSL modemi 250 TL ödeyerek satın almanız mümkündür.

Paketin tutarı ayda 9,90 TL olup; aktivasyon,  bağlantı ve yerinde kurulum ücreti taahhütsüz olarak tüm internet paketlerinde sadece 149,90 TL’dir.

Bu ücret sadece bir kez alınmaktadır. Bu bedeller 12-24 aylık olan sözleşmelerde ise şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Aylık tutar içerinde yer almamaktadır. 149,99 gibi bir meblağa taahhütsüz olarak kullanmanız mümkündür.

Faturanıza ek olan bu ücret, bağlantı, aktivasyon ve yerinde kurulum ücreti alınır fakat kullanım sözü dahilin de sözleşme süresi boyun ödeme sabit olmaktadır.

RÜZGAR FİBER ’de yüksek veri ses ve görüntü iletişimi sağlamaktadır. Fatura kesimi olmadan 10 gün öncesinde RÜZGAR FİBER ’e yazılı olarak aboneliğin sonlanması için başvuru yapması gerekmekte olup aksi durum söz konusu olduğunda sözleşme boyunca sabit fiyat ödemek durumundadır.

Modem ücretleri; taahhütsüz fiyatı 14,99 TL, 12 ay fiyatı 14,99 TL ve 24 ay fiyatı ise 12,99 TL’dir. Hız değişkenliği, hattınız türüne göre değişmektedir. RÜZGAR FİBER ’de birçok katma değerli servisten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kredi/Banka kartı ile otomatik ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. RÜZGARFİBER, 7 gün 24 saat kesintisiz kendi VAE altyapısı üzerinden erişim sağlanmaktadır, ping değerleriniz bu sayede daha düşük olmaktadır. Sabit IP’ye sahip olma imkânı sağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz