RüzgarFiber D-Smart TV’li İnternet Paketleri

0
245
RuzgarNet D-Smart Paketleri

Rüzgarnet D-Smart TV’li internet paketleri ile iki ayrı zevki bir arada yaşayın. Uygun fiyat avantajlarıya fiber hızında sinema izleyin. Kampanya detayları yazımızda:

RUZGAR Fiber D-SMART TV 35

Eğer fiber altyapıya sahipseniz, aylık faturanıza ek 12,99 TL’ye kiralama şansına sahipsiniz.

Paketin aylık tutarı 99,9 TL olup, bağlantı, aktivasyon ve yerinde kurulum ücreti, taahhütsüz internet paketlerde 149,90 TL’dir. Bu ödeme sadece bir kez yapılmaktadır.

Bu bedeller 12-24 aylık sözleşmelerde bizler tarafından karşılanmaktadır.

Paket ücreti dışında yer alan damga vergisi faturaya yansıtılmaktadır. Taahhütsüz kullanımlarda RÜZGAR FİBER ’e yazılı olarak, fatura kesiminden 10 gün önce aboneliğin sonlandırılması adına başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru yapılmadığı takdirde ise bir sonraki ayın ödemesi de tahsil edilir. Veri, ses ve görüntünüz hızlı ve eş zamanlı olarak sağlanmaktadır. Sabit IP’ye sahip olma imkânı sağlanmaktadır. (Vergiler Dahil Aylık 25 TL) Kredi/banka kartı ile otomatik ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Hız değişkenliği hattınızın türüne göre değişmektedir. Modem ücretleri, taahhütsüz ve 12 aylık sözleşmelerde 14,99 TL olup, 24 aylık sözleşmede ise 12,99 TL’dir.

Birçok katma değerli servisten hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekte olan RÜZGARFİBER kendi VAE altyapısı ile erişim sağlar. Ping değerleriniz bu sayede daha düşüktür.

Rüzgar fiber 10 Mbps’e kadar Upload hızına sahiptir. Bu hız sayesinde uzaktan kameralarımız daha net bir şekilde izleyip; dosya, resim ve video yüklemeleri çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz