RuzgarFiber BeIN Connect Evin Yıldızı Paketleri

0
210
RuzgarNet BeIN Connect Paketleri

RÜZGARFIBER BEIN CONNECT TV 35

Fiber alt yapıya sahipseniz, faturanıza ek olarak 12,99 TL’ye modeminizi kiralayabilirsiniz. ADSL modemi 150 TL, VDSL modemi ise 250 TL’ye satın almanız mümkündür.

Rüzgar fiber’ i taahhütsüz olarak da kullanmanız mümkün. 149,9 TL’ye tarifenize bağlı olarak bağlantı/aktivasyon/yerinde kurulum yaptırabilirsiniz.

Kullanım sözü vermeniz halinde ise sözleşme süresince sabit fiyat uygulaması yapılmaktadır.  Taahhütsüz kullanımlarda fatura kesimine 10 gün kala yazılı olarak aboneliğin sonlanması için başvuru yapılması gerekmektedir. Yapılmadığında ise bir sonraki ödeme de tahsil edilmektedir.

Birçok katma değerli servisten ücretsiz olarak Rüzgar fiber ile yararlanmanız mümkündür. Sabit IP’ye sahip olma imkânı sağlanmaktadır. (Vergiler Dahil 25 TL) 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Aylık tutarı 104,99 TL olarak belirlenmiştir.

Bağlantı/aktivasyon/yerinde kurulum ücreti, taahhütsüz internet paketlerinde 149,90 TL olup bir defaya mahsus alınmaktadır. Fakat 12-24 aylık sözleşmelerde tutar, şirketimiz tarafından ödenmektedir.

Paket ücreti dışında, damga vergisi faturaya ilk ay yansıtılmaktadır. Modem ücretleri; taahütsüz ve 12 aylık fiyatı 14,99 TL olup, 24 aylık fiyatı ise 12,99 TL’dir. 10 Mbps’e kadar Upload Hızı sayesinde uzaktan kameralarınızı daha iyi kalitede izleyebilir, doya, resim gibi yüklemelerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Veri, ses ve görüntünüz hızlı ve eş zamanlı olarak sağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz