PTT AVM Çekilişi ile Pek Çok Hediye

0
83
Ptt AVM Logo

PTT AVM çekilişine katılım sağlama adına Ptt AVM internet adresi üzerinden ya da mobil uygulaması kullanılarak 200 TL değerinde bir alışveriş yapılması yeterli olacaktır.

Her 200 liralık alışverişler sizlere 1 tane çekiliş hakkı kazandıracaktır. Alışverişlerinizden alacak olduğunuz faturalarını çekiliş sonucu kazanan kişiler açıklanıncaya dek güvenli bir şekilde saklayınız.

Kampanya fırsatlarına katılımınız tamamen fatura bilgileri üzerinden olacaktır.

Alışverişlerinizden alacak olduğunuz faturalarda kimin ismi yazıyor ise kampanya fırsatlarına o kişi katılmış sayılacaktır.

18 yaşından küçük olan bireylerin kampanya fırsatlarına katılımı geçersizdir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye Apple iPhone 12 mini
  • 1 kişiye Sony Playstation 5 Oyun Konsolu
  • 1 kişiye Philips 4K Ultra HD 50 inç 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon
  • 2 kişiye ASUS D515DA-BR125 Ryzen 3 3250U 4GB 256GB SSD O/B VBA 15.6 inç dizüstü bilgisayar
  • 2 kişiye Xiaomi Robot Süpürge Mi Vacuum Mop Pro
  • 2 kişiye Volta VT1 Elektrikli Scooter
  • 2 kişiye Huawei Watch GT 2 Pro Saat
  • 2 kişiye Samsung Galaxy Tab A7 10.4 inç tablet
  • 2 kişiye Apple AirPods 2.Nesil kulaklık ve Beraberinde Şarj Kutusu
  • 2 kişiye Sennheiser HD 450BT ANC Gürültü Önleyici Olan  Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Şeklindeki Kulaklık

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 17 Haziran 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin genel olarak kaydı geçersiz olacaktır.

Sizler de PTT AVM çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Çekilişten yalnızca 18 yaşından büyük olan tüm kişiler yararlanabilir. Daha küçük olan bireylerin ise katılımları geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 12 Temmuz 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 14 Temmuz 2021’dir.

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı yedek talihli adına da tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, canlı yayın kampanya sonuçlarının ya da çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası Youtube kanalı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok kampanya ya da çekilişler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz