Profilo Çekilişi

0
100

Profilo çekilişi kapsamına katılmak isteyen kişiler için katılım ücretsizdir. Çekilişe katılmak için herhangi bir ürün almanıza gerek yoktur. Çekilişe katılmak için verilen linke tıklayarak form doldurmak yeterlidir. Oldukça basit bir işlem sonucunda hediyelerin sahibi olunabilir. Profilo çekilişi kapsamında 22 kişiye beyaz eşya hediye edilecektir.

Diğer çekilişlere göre hiç para harcamadan çekilişe katılım sağlayabilmek büyük bir avantajdır. Ve herkesin katılım sağlayabilmesi için büyük bir fırsat niteliği taşımaktadır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye Çamaşır Kurutma Makinesi
  • 1 kişiye Profilo Çamaşır Makinesi
  • 10 kişiye Profilo Çift Hazneli Türk Kahvesi Makinesi
  • 10 kişiye Profilo Torbalı Elektirikli Süpürgesi

Bu hediyelere ücretsiz sahip olmak isteyen kişiler hemen harekete geçerek formu doldurabilir. Toplamda 22 talihliye birbirinden güzel hediyeler verilecektir. Bu talihlilerden biride siz olabilirsiniz. Diğer çekilişlere nazaran hiç para harcamadan bu hediyelerin sahibi olacaksınız.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılım şartlarından biri 18 yaşından büyük olmaktır. 18 yaşından küçük kişilerin çekilişe katılımı söz konusu değildir. Çekilişe sadece bir kez katılım sağlayabilirsiniz. Fakat aile üyelerinizin isimleri ile çekilişe katılım sağlanabilir. Bu durum çekiliş kazanmanızda şansınızı arttıracaktır. Olabildiğince fazla aile üyesinin adı ile formları doldurarak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz ve şansınızı katlayabilirsiniz. Çok fazla koşulu bulunmamaktadır. Dolayısı ile herkes katılım sağlayabilir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe katılmak isteyen kişiler için son katılım tarihi 27.10.2021 dir. Katılım sağlamak isteyen kişiler için bu tarih önemlidir. Son katılım tarihlerini geçen başvurular kabul edilmemektedir. Çekilişe katılan kişiler katılım tarihlerine dikkat etmesi gerekir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 10.11.2021 tarihinde yapılacaktır. Ve çekilişin yapılması sonrasında  12.11.2021 tarihinde ise çekiliş sonucunda kazanan talihliler kampanya babası.com sayfamızda açıklanacaktır. Çekilişe katılan kişiler sayfamızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilir. Yedek ve asil kazananlar açıklanacaktır. Çekilişin kazananlarının açıklanmasının ardından kişiler adres ve iletişim numaralarını göndererek hediyelere sahip olabilir. Çekiliş sonuçlarını ve çekilişleri kaçırmamak için sayfayı takipte kalabilir ve sosyal medya hesaplarındanda takip edebilirsiniz.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz