Petlas’ta CardFinans’lılara 8 Taksit!

0
246

Anlaşmalı Petlas üye işyerlerinde bulunun QNB Finansbank POS cihazı üzerinden 31 Aralık 2020 gününe kadar yapılacak olan 100 ₺ ve üzeri harcamalar için peşin fiyata 8 taksit imkanı sizlerle!

Kampanyanın imkanlarından yararlanabilmek için detaylara mutlaka göz atmalısınız.

Kampanya Detayları:Cardfinans Petlas 8 Taksit

  • Artı Paket’e dahil olarak CardFinans Fix ya da CardFinans kredi kartlarından biri ile 31 Aralık 2020 gününe kadar gerçekleştirdiğiniz 100 lira ve üzeri harcamalarınıza peşin fiyata 8 taksit şeklinde bir imkan sunulacaktır.
  • Kart hamilinin talebi olur ise +6 taksit fırsatı da 100 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlere eklenebilir.
  • Kampanyaya HSBC Advantage kredi kartı türevleri ve QNB Finansbank’a ait tüm kredi kartları katılabilir.
  • İşlemin geçerli olabilmesi adına mutlaka geçilen POS QNB Finansbank’a ait olmalıdır.
  • QNB Finansbank’a ait ticari kart kullanıcıları da kampanyaya katılabilir.
  • Cardfinans Fix kullanıcıları ‘Artı Paket’e katılırsa +6 taksit imkanından da yararlanabilirler.
  • Artı taksit imkanından yararlanıldığı zaman kampanya süresince gerçekleştirilen ödeme işlemleri için ticari kartın harcama vadelendirmesi ve taksitlendirilmesi; bireysel kredi kartı taksit kolay ya da harcamanın ötelenmesi özelliğinden faydalanılamaz.
  • Artı Paket’a dahil edilmemiş olan CardFinans Fix, Enpara kredi kartları ve Banka kartları ya da önceden elde edilmiş ParaPuan’lar kullanılarak gerçekleştirilen ödemeler artı taksit kampanyası kapsamının dışında yer alır.

Kampanyanın detayları ile ilgili bir değişikliğin meydana gelmesi durumunda CardFinans web sitesi üzerinden değişiklikler güncellenir. Kısa süreli bir gecikme yaşanması göz önüne alınmalıdır.

Petlas bünyesinde yer alan işyerlerinden satın alınmış ürünler ile ilgili meydana gelebilecek her türlü problem Petlas’ın sorumluluğu altındadır. Bu tür sorunlar için 0312 309 30 30 numaralı hat aranabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz