Pegasus Ücretsiz Değişiklik Kampanyası

0
152
Tarih Değişiklik Ücretsiz

31 Temmuz tarihine kadar alacak olduğunuz bütün yurt dışı ve yurt içi biletleri üzerinde herhangi bir ceza olmadan ücretsiz değişiklik hakkı!

Satış Tarihi

Satış tarihleri 27 Ağustos 2020 ile 31 Temmuz 2021 tarihleri arasındadır.

Uçuş Tarihi

Uçuş tarihleri 27 Ağustos 2020 ile  26 Mart 2022 tarihleri arasındadır.

Biletlerinizi 31 Temmuz tarihine kadar satın alın. Böylece herhangi bir ceza olmadan biletlerinizin değişiklik hakkından yararlanın! Şimdi seyahatleriniz oldukça esnek bir hale geldi. Bütün yurt dışı ve yurt içi biletler üzerinden herhangi bir ceza olmadan değişiklik hakkından yararlanabilirsiniz. Seyahat planınızın değişmesi durumunda ceza ödemeden, sadece iki bilet arasında bulunan toplam ücret farkının ödenmesi halinde biletlerinizi değiştirebilir ya da ceza olmadan açığa alabilirsiniz.

Pegasus Ücretsiz Değişiklik Kampanya Detayları

  • Kampanya, bütün yurt dışı ve yurt içi uçuşları adına, 27 Ağustos 2020 saat 00:01 itibariyle 31 Temmuz 2021 saat 23:59 arasında yer alan bilet alımlarında geçerlidir.
  • Bütün yurt dışı ve yurt içi bilet sınıfları üzerinde açığa alma ya da cezasız değişiklik hakkı bulunmaktadır.
  • Baz ücret, taşıma ücreti, havalimanı vergisi, yakıt harcı, Hizmet Bedeli ve check-in bedellerinden genel Taşıma ücreti oluşmaktadır. Bu kapsamda, değişiklik yapılacak olan uçuşların Taşıma ücreti üzerindeki kalemiler ile beraber ilk uçuşların Taşıma ücreti üzerindeki kalemler arasında yer alan her bir ücretin farkı da tahsil edilir.
  • Değişiklik yapılacak olan uçuşların total Taşıma Ücretlerinin ilk uçuştakinden daha düşük olması halinde herhangi bir iade yapılmaz.
  • Sadece tarifeli olan Pegasus seferleri adına kampanya fırsatları geçerlidi.
  • Değişiklikler uçuştan minimum olarak 2 saat öncesinde yapılmalıdır.
  • Kampanya fırsatları yalnızca açığa alma işlemi ve bilet tarihinde bir değişiklik işlemi için geçerlidir. İsim değişikliğini ya da uçuş iptalini asla kapsamaz.
  • Cezasız bir şekilde değişiklik hakkı dışında başka bir kampanya fırsatlarından yararlanılarak alınacak olan biletler üzerinde cezasız değişiklik kampanyasının fırsatlarından yararlanılamaz. Bu kampanya diğer kampanyalar ile asla birleştirilemez.
  • Değişiklik, uçuş esnasındaki müsaitlik durumuna göre de mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz