Pegasus’a Özel Radisson Hotel Fırsatı

0
172
Pegasus Logo

Pegasus Bol Bol üyelerine özel hazırlanan, bütün dünya üzerinde Radisson Hotel Group otelleri içerisinde yapılacak olan konaklama konularından kazanılan puanları Bol Puana çevirebilme fırsatı.

Biriken Bol Puanları ile istediğiniz yere uçabilirsiniz. Sizler de Radisson Rewards puanlarınızı Bol Puana dönüştürerek hesabınız içerisindeki Bol Puanlarınızı katlayabilir ve puanlarınız bol bol uçuş yapabilir, bol bol keşiflerde bulunabilirsiniz.

Pegasus Radisson Kampanya Tarihi

Pegasus Radisson Hotel Kampanyası 01 Mart 2020 ile 31 Aralık 2021 tarihleri süresinde geçerlidir.

Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan başvuruların hepsi geçersiz sayılacaktır.

Pegasus Radisson Hotel Kampanya Detayları

  • Pegasus Radisson Hotel Kampanyası 01 Mart 2020 ile 31 Aralık 2021 tarihleri süresinde geçerlidir.
  • Kampanya fırsatlarından faydalanabilmek adına Pegasus Bol Bol üyesi olmalı, Radisson Reward sitesi içerisine giriş yapmalısınız ve puan kazanmak istediğiniz havayolu şirketi olarak da Pegasus Hava Yolları’nı seçmelisiniz.
  • Radisson Reward puanları 2 çeşitli metotla Bol Puana çevrilebilir. Birinci, Bol Bol üyesi, Radisson Hotel konaklama konularından doğrudan Pegasus Bol Puan olacak şekilde kazanmak istediğini Radisson Rewards internet adresindeki üyelik sayfasında belirtebilir. Her 10 adet Radisson Rewards puanı sizlere 1 adet Bol Puan kazandırabilir. Minimum 10.000 Radisson Reward puanı ise Bol Puana çevrilebilir. 10 binden az bir Radisson Rewards puanı olan kişiler ise puanlarını Bol Puana çevirememektedir. Radisson Rewards puanlarınızı Bol Puanları çevirmek bu kadar kolaydır.
  • İkinci olarak ise, Bol Bol üyeleri, Radisson hotel konaklama konularından Radisson Rewards puanını kazanmak istediğini belirtebilir ve böylece dilediği zaman puanlarını da Bol Puan otomatik olarak çevrilebilir. Her 10 adet Radisson Rewards puanları size 1 Bol Puan olarak döner. Bu yöntem sayesinde minimum olarak 2.000 puan ve katları olacak bir şekilde Radisson Rewards puanları Bol Puana çevrilebilir. Radisson Rewards puanlarını bu şekilde Bol Puana çevirebilirsiniz.
  • Radisson Rewards puanlarınızdan Bol Puana çevrilecek olan puanlar, haftalık olacak şekilde üyelerin hesaplarına eklenecektir.
  • Bol Puana çevrilecek olan puanların kullanım zamanı ise 2 yıldır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz