Pegasus Moov Bol Puan Kampanyası

0
130
Moov Pegasus Kampanya

Pegasus Bol Bol üyelerine özel, MOOV by Garenta mobil uygulamaları üzerinden yapacak oldukları kiralama işlemleri üzerinde Bol Puan kazanıyor!

Satış Tarihi

Satış tarihleri 08 Temmuz 2020 ile 23 Mart 2022 tarihleri arasındadır.

Uçuş Tarihi

Uçuş tarihleri 08 Temmuz 2020 ile 23 Mart 2022 tarihleri arasındadır.

Pegasus Logo

Pegasus Moov Kampanya Detayları

  • Kampanya 8 Temmuz 2020 ile 23 Mart 2022 tarihleri süresinde geçerlidir. Kiralama işlemlerinin bu tarihler aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya fırsatlarından yalnızca MOOV by Garenta mobil olan uygulamaları üzerinden araç kiralama işlemi yapan Pegasus Bol Bol üyelerinin tamamı faydalanabilir. Kampanya yalnızca Pegasus Bol Bol üyeleri özel olarak yapılmaktadır.
  • Pegasu Bol Bol üyeliğine sahip olmaya kişiler bu kampanyanın fırsatlarından yararlanamazlar.
  • Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek adına Pegasus Bol Bol üyelerinin, MOOV by Garenta mobil olan uygulaması adına bildirmekte olduğu cep telefon numaralarının Pegasus Bol Bol hesaplarına tanımlı olan cep telefon numarasıyla birebir aynı olması gerekmektedir.  MOOV by Garenta mobil  olan uygulaması adına bildirilen cep telefon numaralarına ait olan Pegasus Bol Bol hesabı yoksa ya da Pegasus Bol Bol üyeliği adına bildirilen cep telefon numaralarıyla MOOV by Garenta mobil olan uygulaması adına bildirilmekte olan numaraların birbirlerinden tamamen farklı olması durumunda, Pegasus Bol Bol üyeleri, bu kampanya fırsatlarının kapsamı üzerinde belirtilmiş olan Bol Puanlara hak kazanamayacaktır.
  • Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek adına Pegasus Bol Bol üyelerinin MOOV by Garenta mobil olan uygulama üzerinde gerçekleştirecek olduğu rezarvasyonda, ödeme adımından önce kupon kodu kısmına ‘’BOLBOL’’ isimli kodu girmesi gerekmektedir.
  • Yukarıda yer alan şartların tamamı sağlayan Pegasus Bol Bol üyesi, Kampanya süre zarfı boyunca, yapacak olduğu her 1 liralık harcaması üzerinde 2 Bol Puan kazanma hakkını elde edecektir. Puan kazanımı hesaplaması konusunda net sepet tutarı da dikkate alınacaktır.
  • Siparişler oluşturulduktan sonra da Bol Puanlar kiralama işleminin gerçekleşmesinden sonraki ilk Cuma günü üyelerin Bol Bol hesapları üzerinde otomatik olarak yüklenmektedir.
  • MOOV by Garenta ve Pegasus kampanya koşullarından herhangi bir neden belirtmeksizin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanya fırsatlarının durduma ve iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz