Memorial ile 500 Pegasus Bol Puan

0
188
Pegasus Logo

Memorial üzerinde sağlık harcaması yapacak olan Pegasus Bol Bol üyelerine özel 500 Bol Puan kazanma fırsatı!

Pegasus Memorial Kampanya Tarihi

Pegasus Memorial Kampanyası 16 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2021 tarihleri süresinde geçerlidir.

Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan başvuruların hepsi geçersiz sayılacaktır.

Nasıl Bol Puan Kazanabilirim?

  • Kampanya fırsatlarında sadece Pegasus Bol Bol üyeleri yararlanabilir. Pegasus Bol Bol üyeleri değilseniz hızlı ve hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  • Pegasus Bol Bol üyelerine özel Memorial Sağlık Grubu’na ait olan bütün tıp merkezlerinde ve hastanelerde yapacak oldukları günlük total yapılacak olan KDV dahil olmak üzere 500 TL ve üzerlerindeki bütün sağlık harcamaları konularından 500 Bol Puan kazanacaktır.
  • Kampanyadan faydalanabilmek adına Memorial sağlık kurumları üzerinden yapacak olduğunu sağlık harcaması esnasında kampanya fırsatlarından yararlanmak istediğinizi ve Pegasus Bol Bol programı içerisine kayıt olurkenki girdiğiniz cep telefon numaranız ile beraber belirtmeniz gerekmektedir.
  • Memorial üzerinde yapılacak olan harcamalar adına Memorial’ın genel olan bütün koşulları geçerli olmaktadır. Pegasus’un Memorial üzerinde kampanya bağlamında yapılacak olan sağlık harcamaları konusunda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Bir kişi kampanya fırsatlarından bir gün içerisinde yalnızca bir defa yararlanabilir.
  • Pegasus Bol Bol üyelerinin sağlık harcamaları konusundaki bir kısmının ya da tamamının sigorta hizmetini sunan firmalar ya da devlet tarafından karşılanması durumunda 500 TL ve üzerlerinde harcamalar hesaplanmaktadır. Sadece Pegasus Bol Bol üyelerinin ödemiş oldukları tutarlar dikkate alınacaktır.
  • Kampanya fırsatlarına ilişkin olarak ise işbu kampanya koşulları üzerinde bulunmayan hususlar konusunda Pegasus’un Genel kuralları geçerli olacaktır.
  • Memorial ve Pegasus kampanya fırsatlarında herhangi bir neden belirtmeden kampanya fırsatlarını durdurma ve kampanya fırsatlarında değişiklik yapabilme hak ve yetkisine sahiptir.

Kazandığım Bol Puanları ne zaman kullanabilirim?

Kampanya kapsamı gereğince kazanılacak olan Bol Puanlar harcama yaptıktan sonraki 7 günlük bir süre zarfı içerisine Pegasus Bol Bol hesaplarınız içerisine yüklenecektir.

Bol Puanlar Pegasus Bol Bol hesaplarınız içerisinde yüklendiği zaman Bol Puanlar geçerliliğini koruduğu müddetçe istemiş olduğunuz süre zarfında kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz