Pegasus Airlines Hotels.com İşbirliği

0
155
Pegasus Logo

Pegasus Bol Bol üyelerine özel hazırlanan, 200’ün üzerinde ülke içerisinde binlerce otellerde konaklama fırsatı sunan Hotels.com’un işbirliği sayesinde her zaman olduğu gibi yine bolca puan kazanma fırsatına devam ediyor.

Pegasus Hotels.com Kampanya Tarihi

Pegasus Hotels.com Kampanyası 17 Temmuz 2019 ile 31 Aralık 2021 tarihleri süresinde geçerlidir.

Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan başvuruların hepsi geçersiz sayılacaktır.

Nasıl Bol Puan Kazanabilirim?

  • Kampanya fırsatlarında sadece Pegasus Bol Bol üyeleri yararlanabilir. Pegasus Bol Bol üyeleri değilseniz hızlı ve hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  • Hotels.flypgs.com internet adresi üzerinde her 100 liralık harcamalara 30 Bol Puan ve her 1 euro harcanması durumunda ise 2 Bol Puan kazanılır. Bol Puan fırsatları, hotels.flypgs.com internet adresi üzerinden yapılacak olan otel rezervasyonları adına geçerlidir. Bu kanal haricinde gelecek olan rezervasyonlar üzerinde ise Bol Puan kazanımı olmayacaktır.
  • Otel rezervasyonlarınızı Pegasus mobil uygulaması ya da flypgs.com internet adresi üzerinden hotels.com’un seçilerek yapılması gerekir. Kampanya fırsatları yalnızca Pegasus dijital kanalları üzerinden hotels.com internet adresi seçilerek yapılacak olan otel konaklamaları adına geçerlidir.
  • Rezervasyonunu yaparak Pegasus Bol Bol üyeliğine ait üyelik numaranızı kullanarak ibraz etmelisiniz. Unutmamalısınız ki, Pegasus Bol Bol üyeliğindeki üyelik numarası, programın içerisine kayıt olma esnasındaki girilmiş olunan cep telefon numarasıdır. Eğer Pegasus’un Bol Bol üyeliğinin ayrıcalıklı dünyasına üye değilseniz, Bol Puanın kazanımı söz konusu bile olmayacaktır.
  • Rezervasyonlarda Expedia Group ve hotels.com genel rezervasyon koşulları geçerli olmaktadır.
  • Otel tarafından rezervasyonlara dahil edilecek, telefon, ilave kiş, otopark ve bununla beraber diğer ücretler doğrudan check out sırasında veya öncesinde Otel’e ödenmelidir.
  • Rezervasyonlar, rezervasyon yapıldığı zaman içerisindeki uygunluğa ve bulunulan tarihlerde geçerli olabilen Expedia Grup koşul ve şartlarına tabidir.
  • Expedia Group ve Pegasus kampanya fırsatlarında herhangi bir neden belirtmeden kampanya fırsatlarını durdurma ve kampanya fırsatlarında değişiklik yapabilme hak ve yetkisine sahiptir.
  • Rezervasyonlarınız ile alakalı sorularınızı, şikayetleriniz ve talepleriniz adına 0850 282 50 20 numarasına sahip olan Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz