Pegasus’dan Fiba Emeklilik Kampanyası

0
120
Fiba Emeklilik Pegasus Kampanya

Pegasus Bol Bollulara özel Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri üzerinden Bol Puan kazanıyor!

Satış Tarihi

Satış tarihleri 18 Ekim 2019 ile 18 Ekim 2021 tarihleri arasındadır.

Uçuş Tarihi

Uçuş tarihleri 18 Ekim 2019 ile 18 Ekim 2021 tarihleri arasındadır.

Pegasus Logo

Pegasus Fiba Emeklilik Kampanya Detayları

  • Fiba Emeklilik üzerinde Bireysel Emeklilik Sözleşmesini başlatan Pegasus Bol Bol üyelerine, Pegasus üzerinden 3.000 Bol Puan ‘’Hoşgeldin İkramiyesi’’ ve bununla beraber Bireysel Emeklilik Sözleşmesini devam ettiren üyelere de her ay genel olarak fon büyüklüğünün %1’lik kısmı kadar bir Bol Puan ‘’Sadakat Hediyesi’’!
  • Kampanya yalnızca Pegasus Bol Bol üyelerine özel olarak hazırlanmıştır. Pegasus Bol Bol üyeliğine sahip olmayan bireyler bu kampanyanın fırsatlarından yararlanamazlar.
  • Kampanya fırsatlarından sadece Fiba Emeklilik Sakat Emeklilik Planının Pegasus Grubu içerisinde Bireysel Emeklilik Sözleşmesini başlatan Pegasus Bol Bol üyeleri faydalanabilmektedir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek adına Pegasus Bol Bol üyelerinin, Fiba Emeklilik üzerinde başlatmış olduğu Bireysel Emeklilik Sözleşmesi adına bildirmiş olduğu cep telefon numaralarının Pegasus Bol Bol hesaplarına tanımlı olan Cep telefon numaralarıyla aynı olması gerekmektedir.
  • Bireysel Emeklilik Sözleşmesi adına bildirilen cep telefon numaralarına ait olan Pegasus Bol hesaplarının bulunmadığı ya da Pegasus Bol Bol üyeleri adına bildirilen cep telefon numaralarıyla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi adına bildirimi yapılan numaralarının birbirinden tamamen farklı olması durumunda, Pegasus Bol Bol üyeleri, bu kampanya fırsatları kapsamında belirtilmiş olan Bol Puanları almaya hak kazanmayacaktır.
  • Pegasus Bol Bol üyeleri tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ndeki katkı payı ve bununla beraber emeklilik planında bulunuyor giriş aidatlarının ödenmesi gerekir. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşme tarihinin başlangıcından itibarek iyi aylık bir süreç içerisindeki cayma süresinden sonra devam etme koşulu ile, cayma süresindeki bitiş tarihinin takibini yapan 7 iş günü içinde, Pegasus Bol Bol hesapları üzerinde, 3.000 Bol Puan olarak Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.
  • Yukarıda yer alan şartların tamamını sağlayan Pegasus Bol Bol üyesi, Sadakat hediyesi olarak da Bireysel Emeklilik Sözleşmesini devam etmesi halinde, her ay genel olarak fon büyüklüğünün %1’lik bir kısmı kadar Bol Puan’ı hediye olarak kazanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz