Pegasus Central Araç Kiralama Fırsatı

0
147
Central Pegasus Kampanya

Pegasus Bol Bol üyelerine özel, Central & Pegasus Bol Bol işbirliği sayesinde aracınızı kiralıyorsunuz. Böylece 700 Bol Puan elde etme hakkını da yakalıyorsunuz.

Satış Tarihi

Satış tarihleri 26 Ağustos 2020 ile 26 Ağustos 2022 tarihleri arasındadır.

Uçuş Tarihi

Uçuş tarihleri 26 Ağustos 2020 ile 26 Ağustos 2022 tarihleri arasındadır.

Pegasus Logo

Pegasus Central Kampanya Detayları

  • Kampanya 26 Ağustos 2020 ile 26 Ağustos 2022 tarihleri süresinde geçerlidir. Kiralama işlemlerinin bu tarihler aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya fırsatları yalnızca Pegasus Bol Bol üyelerine özel olarak hazırlanmıştır. Yalnızca Pegasus Bol Bol üyeleri için yapılacak olan kiralama işlemlerinde Bol Puan kazanımı gerçekleştirilir.
  • Kampanya www.central.com/kampanyalar/bolpuan internet adresi üzerinden ve Türkiye içerisinde yer alan tüm Central direkt satış ofisleri üzerinden yapılacak olan kiralama işlemlerinde geçerlidir.
  • Kampanya fırsatlarından faydalanabilmek adına www.central.com/kampanyalar/bolpuan internet adresi üzerinden yapacak olduğunuz kiralama işlemleriniz Bol Bol üyelik numaranızı belirtmek zorundasınız. Central direkt satış ofisi üzerinden yapacak olduğunuz kiralama işlemlerinde Bol Bol üyesi olduğunuzu da ibraz etmeniz gerekir. Bol Bol hesabınız üzerinde tanımlı cep telefon numaranız ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Farklı bir cep telefon numarası kullanarak rezervasyon yapılması durumunda kampanya fırsatlarından yararlanılamaz.
  • Kampanya fırsatları kapsamında her bir araç kiralama işlemi başına kiralama süresi ve araç grubu farkı olmaksızın 700 Bol Puan kazanımı olacaktır.
  • Kazanılacak olan Bol Puanlar kiralam işleminin bitiş tarihinden itibaren, aracınızı teslim ettiğiniz tarih itibariyle 15 günlük bir süre zarfı içerisinde Pegasus Bol Bol hesaplarınıza otomatik bir şekilde yüklenecektir.
  • Pegasus Bol Bol üyelerine yapılan özel uçuşların gerçekleşecek olduğunu havaalanlarındaki kiosk ya da kontuardan alınan Pegasus biniş kartlarının uçağa binilirken üyede kalan bölmesinin ya da mobil biniş kartlarının da ibraz edilmesi durumunda%10’luk bir indirim uygulanacaktır. Pegasus Bol Bol üyelerinin biniş kartı üzerindeki isim ve soyisim ile kiralama işlemini yapan bireyin ismi eşleşmelidir. Bununla beraber biniş kartının tarihi de kiralan gün ile birebir aynı olmalıdır. Bunların yapılması halinde 700 Bol Puan’ı sizlerde kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz