Pegasus Aşılı Güzel Kampanyası

0
171

Ülkemizin önde gelen uçuş firmalarından olan Pegasus’un düzenlediği çekilişe dair detayları Kampanya Babası sitemizden öğrenebilirsiniz. Şartları yerine getiren müşterilerine cazip hediyeler sunduğunu da görebilirsiniz.

Pegasus Aşılı Güzel Kampanya Şartları

Pegasus tarafından düzenlenen çekilişe katılmak için kendi internet sitesinden başvurmak gerekecektir. Pegasus Çekilişi hususunda katılım tamamen ücretsizdir. Ancak 2 doz COVID aşısını olan kişilere başvuru hakkı tanınmıştır. Başvuru formunu doldurarak bu çekilişe katılmak mümkündür. Aynı zamanda da hangi şehre gitmek istediğinizi ve uçuş esnasında ne gibi deneyimler arayışınıza girdiğinizi de Pegasus çekilişi başvuru formuna dahil etmeniz gerekmektedir.

Pegasus Logo

Pegasus Aşılı Güzel Kampanyası Sonunda Verilecek Hediyeler

Kampanya Babası sitemizde de belirttiğimiz gibi Pegasus Çekilişi sonrasında 1000 kişiye hediye dağıtılıyor. 1000 yolcuya yurtiçi gidiş dönüş Pegasus uçak bileti veriliyor. Bu biletlerin son kullanım tarihi 26 Mart 2022 olduğu da ifade ediliyor. Hediyeyi kullanmanın bu tarihten en az bir hafta önce gerçekleştirilmesi gerektiği belirtiliyor.

Pegasus tarafından düzenlenen kampanyaya şahsen başvuru yapmanız gerekiyor. Hediyeler KDV ve ÖTV gibi vergilerden muaf tutulacaktır. Aynı zamanda da çekiliş hediyelerinde değişikliğe gitme ya da nakde çevirme şansınız bulunmamaktadır.

Pegasus Aşılı Güzel Kampanyası Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Pegasus Çekilişi’ne 23 Ekim 2021 tarihine kadar katılabilirsiniz.

Pegasus Aşılı Güzel Kampanya Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Pegasus Çekilişi sonrasında kazananlar 27 Ekim 2021 tarihinde belirlenecek. Bu tarihte Kampanya Babası web sitemizi ziyaret ederek, çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.

Pegasus Çekilişi sonrasında talihliler arasında yer almanız halinde de 15 gün içerisinde kimliklerinizle ilgili firmanın şubelerine gitmeniz gerekiyor. Böylelikle hak kazandığınız gidiş dönüş uçak biletini elde edebileceksiniz. 15 günlük süreç içerisinde başvuruda bulunmamanız halinde hakkınız yedek talihliye devredilecek ve onlar için 15 günlük süreç başlayacaktır.

Pegasus Çekilişi hakkında olduğu gibi tüm çekilişleri genel alan Kampanya Babası sitemizden bu yönde bilgi elde edebilirsiniz. Aşılı yolcularına hediye seçeneklerini sunan Pegasus Havayolları firması doğrultusunda da tüm şartları ve katılım tarihleri hakkında bilgiye erişeceksiniz. Böylelikle başvuru sürecini Kampanya Babası sayesinde daha hızlı ilerletecek ve çekilişe dahil olacaksınız.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz