Pegasus Araç Kiralama Kampanyası

0
123
Rent Go Pegasus Kampanya

Pegasus Bol Bol üyelerine özel, Rent Go ile yapacak oldukları kiralarama konuları üzerinde 2000’e baran bir Bol Puan kazanıyor!

Satış Tarihi

Satış tarihleri 29 Mart 2021 ile 29 Mart 2023 tarihleri arasındadır.

Uçuş Tarihi

Uçuş tarihleri 29 Mart 2021 ile  29 Mart 2023 tarihleri arasındadır.

Pegasus Logo

Pegasus Rent Go Kampanya Detayları

  • Kampanya fırsatları 29 Mart 2021 ile 29 Mart 2023 tarihleri süresinde geçerlidir. Kiralamaların bu tarihler arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya fırsatlarından sadece Pegasus Bol Bol üyeleri yararlanabilmektedir. Yalnızca Pegasus Bol Bol üyeleri adına yapılacak olan kiralama konularında Bol Puan kazanımı gerçekleştirilmektedir. Pegasus Bol Bol üyelerinden birisi değilseniz hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
  • Pegasus Bol Bol üyeler, 4 gün ve üzerlerindeki kiralamalarda 2.000 değerinde bir Bol Puan,  3 günlük kiralamalarda 1.500 değerinde bir Bol Puan,  2 günlük kiralamalarda 1.000 değerinde bir Bol Puan, 1 günlük kiralama konularında ise 750 Bol Puan kazanır.
  • Kampanya yalnızca yurtiçi günlük kiralama konularında geçerli olmaktadır. Uzun dönem ya da aylık kiralama konularında kampanya fırsatları geçerli değildir.
  • Üye, kiralama esnasında Pegasus Bol Bol hesabı üzerinde kayıtlı olan cep telefon numarasıyla Rent Go sistemi içerisine de kayıtlı olmalıdır. Bol Puan yüklemesi adına Rent Go sistemi içerisine kayıt ettirmiş olduğunuz cep telefon numarası kullanılacak olup, Bol Puan yüklenmesi adına Pegasus aracılığıyla akyılı olan cep telefon numaranız paylaşılacaktır.
  • Kazanılacak ola Bol Puanlar kiralama bitiş tarihi itibariyle, yani araçlarınız teslim ettiğiniz zamandan itibaren olacak şekilde 7 iş günü içinde Pegasus Bol Bol hesabınızın içerisine yüklenecektir.
  • Kazanılacak olan Bol Puanlar üyelerin Bol Bol hesaplarına eklendiğini zamandan itibaren Pegasus’un bütün seferlerinden ve hizmet alımlarında kullanılabilir. Bol Puanlar Pegasus Bol Bol hesaplarınıza yüklendiği zaman, Bol Puanlar geçerliği sürdürmeye devam ettiği sürece istemiş olduğunuz herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz
  • Kampanya, diğer başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Yapılacak olan kiralama konusundaki işlemlere ilişkin olarak da Rent Go kiralama konusunda genel olan kiralama koşulları geçerliliğini korumaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz