Paycell Çekilişleri

0
39

Paycell’in iki ayrı çekilişini tanıttığımız yazımıza hoş geldiniz.

Bu yazımızda son günlerde Paycell’in adından sıkça söz ettirdiği üzere iki adet Paycell Çekilişini sizlere tanıtacağız ve dikkat edilmesi gereken noktaları açıklayacağız.

Paycell , Turkcell telekomünikasyon şirketi tarafından oluşturulan , online bir biçimde güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme yöntemi sunan platformdur. Platform üzerinden iki şekilde ödeme yöntemi tanımlanabilmektedir. İlk olarak size ait olan kredi kartlarını ekleyerek veya ikinci olarak ise Paycell kart edinerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hali hazırda Paycell’in iki adet güncel Çekilişi bulunmaktadır. Bunlar ; Paycell Yaz Çekilişi ve Paycell Mobil Ödeme Çekilişi şeklinde.

Paycell Yaz Çekilişi

Paycell uygulamasını kullananlara 18’e yakın Apple ürününü uygulama içerisinde gerçekleştireceğiniz ödemeler ile hak kazanacağınız çekilişler sonrasında vermektedir.  Bu ürünler arasında İphone 12  , Apple Watch Series 6 ve Airpods gibi ürünler bulunmakta. 

Paycell Yaz Çekilişine katılmak ise oldukça basittir. Çekilişe katılmak için Paycell uygulaması üzerinden aşağıda belirtilen her işlem için bir çekiliş hakkı kazanılmaktadır.

 • Turkcell Fatura Ödemesi  , Paket Yükleme ,  TL yükleme ,
 • Elektrik , Doğalgaz , su vb. gibi kurum ödemeleri ,
 • IBAN’a veya Başkalarına para transferi işlemleri , 
 • İstanbulkart bakiye yükleme , 
 • Paycell Kart Bakiye yüklemeleri ,
 • Hazır Limit Yükleme.

Paycell Yaz Çekilişi sonucunda Verilecek Hediyeler ise ,

3 kişiye Apple İphone 12 64 GB

5 kişiye Apple Watch Series 6 Akıllı Saat

10 kişiye Apple Airpods ve Şarj Kutusu

Paycell Yaz Çekilişi 15 Ağustos 2021 ile 15 Eylül 2021 tarihleri arasında katılım sağlanabilecektir. Sonuç açıklama tarihi olarak ise 06.10.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde ilan edilecektir.

Paycell Mobil Ödeme Çekilişi

Paycell’in diğer bir çekilişi ise Paycell’in sunduğu ödeme yöntemleri aracılığıyla Google Play Store ve Apple Store’dan satın alacağınız ücretli uygulamalar ile çekilişe hak kazanabilirsiniz.

Paycell’in Mobil Ödeme Çekilişi 16 Ağustos 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.Çekiliş sonuçları 18.10.2021 tarihinde sonuçlandıralarak 20.10.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır.

Çekiliş sonucunda dağıtılacak hediyeler ise ;

3 kişiye Apple İphone 12 64 GB

5 kişiye Apple Watch Series 6 Akıllı Saat

10 kişiye Apple Airpods ve Şarj Kutusudur.

Paycell Mobil Ödeme Çekilişine Katılım Sağlama ve Dikkat Edilmesi Gereken hususlar ise ;

 • Çekilişe sadece Turkcelliler katılım sağlayabilmektedir.
 • Google Play Store veya Apple Store’dan yaptığınız satın almalar sonrasında SMS ile iletilen linke tıklanarak istenilen bilgiler girilmelidir.Bilgiler girilmediği takdirde çekiliş hakkı kazanılmaz.
 • Çekilişe katılım için herhangi bir harcama limiti bulunmamaktadır.
 • Çekilişe hak kazanma 5 adet ile sınırlıdır.
 • Turkcell Mobil ödemeniz açık değilse 5522’ye AC yazarak açmanız gerekmektedir.
 • Çekiliş sonuçlarının ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde kazandığınız hediyeyi talep etmelisiniz aksi halde çekiliş hakkınız yedek talihliye devredilmektedir.

Her gün takip edilerek sizlere aktardığımız bu tür diğer kampanyalar için https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ adlı sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz