Parke Profil Transporter Araba Çekilişi

0
183
Wolkswagen Transporter

Parke Profil çekilişi ile katılımcılar arasından 1 kişiye Volkswagen Transporter verilecektir. Çekilişe katılmak için Parke Profil’in Ankara’da bulunan mağazası üzerinden 2.000 TL değerinde alışveriş yapılması gerekmektedir.

3 Mayıs 2021 tarihine kadar Parke Profil Ankara mağazası üzerinden 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes çekiliş hakkı kazanmaktadır. Verilen ödülün tam olarak modeli:

  • Volkswagen Transporter City Van

Parke Profil Transporter Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Parke Profil’in gerçekleştirdiği kampanyaya katılmak için Parke Profil’in başkent Ankara’da bulunan mağazası üzerinden alışveriş yapılması gerekmektedir.

Parke Profil’in Ankara’da bulunan mağazası üzerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişler 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Fatura üzerinde yer alan her 2.000 TL’lik çekiliş 1 katılım hakkı tanımaktadır. (Örneğin 5900 TL değerinde bir alışveriş yaptıysanız bu size 2 çekiliş hakkı kazandıracaktır.)

Kampanyaya katılmak için alışveriş yaptıktan sonra fatura bilgilerinizde yer alan faturo numarası, e-fatura numarası, fatura tarihiniz, e-fatura tarihiniz, adınız ve soyadınız, ünvanınız, adres bilgileriniz ve telefon numaralarınız ile çekiliş hakkı elde edersiniz.

Parke Profil Logo

Parke Profil Transporter Çekilişi Detayları

Parke Profil’in gerçekleştirmiş olduğu çekilişe katılıp Volkswagen Transporter City Van kazanma şansı yakalamak için yer alan detayları kabul etmeniz gerekmektedir.

Parke Profil Transporter Çekilişi detayları:

  • Parke Profil Transporter çekilişi Milli Piyango İdaresinin izni ile düzenlenmektedir.
  • Çekilişten yararlanmak için 4 Aralık 2021 – 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında 2.000 TL değerinde alışveriş yapmanız gerekmektedir.
  • Yapacağınız alışverişlerin tek seferde 2.000 TL üzerinde olması gerekmektedir. Toplamı 2.000 yapan farklı faturalar ile çekiliş hakkı kazanamazsınız.
  • Çekilişe katılmak için Parke Profil’in Ankara bayisinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Diğer mağazalardan yapacağınız alışverişlerde çekiliş hakkı kazanmazsınız.
  • Sizde bulunan faturada yer alan her 2.000 TL için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.
  • Parke Profil Transporter çekilişi son katılma tarihi 3 Mayıs 2021’dir. Çekiliş ise 7 Mayıs 2021 tarihinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda kazanan 10 Mayıs 2021 tarihinde Posta Gazetesinde yayınlanacaktır. Kazanan talihlinin 15 gün içerisinde (25 Mayıs 2021’e kadar) kazandığına dair başvuru yapması gerekmektedir.

Eğer başvuru yapılmazsa sıra yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 9 Haziran 2021 tarihine kadar başvuru süresi tanımlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz