Paraf Kart ile 2020’ye 120₺ Paraf Para ile Girin

0
80

Paraf ile yapacağınız banka harcamalarında 2-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olmak üzere saat,giyim,kozmetik,takı,elektronik ve oyuncak alımı için yapacağınız alışverişlerinizde her ikinci 120₺ harcamanızda 20₺ olmak üzere hediye olarak toplamda 120 ₺ parafpara hesabına yatacaktır.

Parafpara kart kullanıcılarına müjde! Ailenizden önce size hediye veren kampanya. İlk hediyeniz 120 TL parafpara!

Üstelik bu kampanyaya katılmak da kazanmak da çok kolay.

Akıllı telefonlarında Mobil uygulamamız bulunan müşterilerimiz uygulama üzerinden Katıl diyerek çok rahat bir şekilde bu fırsattan yararlanma hakkı elde ediyor.

Paraf uygulamasını kullanmıyorum veya akıllı telefon da kullanmıyorum nasıl yaralanacağım diyenlere de şöyle bir kolaylık sağlanıyor.

Telefonunuzun SMS bölümüne gelerek 3404’e “YENİ” yazarak mesaj atmanız da kampanyaya katılmak için yeterli olacaktır.

Paraf Kart Kampanya Detayları

Müşteri sayımız fazla olduğu için kampanyamız müşteri bazlı ve tek sefer faydalanacak şekilde yaptık ki tüm müşterilermiz faydalansın.

Katılan müşterilemiz yukarda adı geçen sektörlerde

  • ikinci,
  • dördüncü,
  • altıncı,
  • sekizinci,
  • onuncu,
  • onikinci (2.,4.,6.,8-10-12.) harcamalara her biri 20 TL olacak şekilde toplamda 120 TL parafpara hediye.

Kampanyadan daha kolay faydalanabilmeniz için harcalamarınız farklı iş yerlerinde veya aynı iş yerinde farklı günlerde yapmanızı tavsiye ederiz.

Aksi durum söz konusu olduğunda aynı yer ay gün yapacağınız birden fazla alışverişte yalnızca yaptığınız ilk harcama kampanyaya dahil edicelecektir.

Birden fazla kartınız var ise harcamayı hangi karttan yaptıysanız o kart sayesinde hediyenizi kullanabilirsiniz.

Bu harika kampanya müşteri ve şahıs kartları için geçerli olduğu için Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar ve internet üzerinde yapacağınız harcamalar kampanyaya dahildir.

Ayrıca ticari kart olan Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf Kobi, HalkCard, ParafPara kullan müşterilerimiz yararlanamayacaktır.

Bu muhteşem kampanyaya SMS katılımın kolaylığında bahsetmiştik.

Yavru vatan KKTC de gönderilecek alan farklı KKTCell ve KKTC Telsim hatlarında geçerli olmak üzere SMS’i 3444’e göndermeniz gerekmektedir.

Aldığınız hediyeler şahsa ve aldığınız o karta tabidir başka karta transfer edilemez edildiği takdirte verilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Yaptığınız harcalamar kampanya dahilindeyse yapacağınız iade ve iptal durumlarında kampanyaya katılım sağlanamaz.

Yolda veya bir mekanda uğradınız hırsızlık, gasp vs. veya kartınızı kaybettiğiniz takdirte kapatmış olduğunuz kartınız aynı gün içerisinde yenileyip açtırmış olmaz iseniz kampanya üyeliğinizi iptal olacaktır ve bunun akabinde yapacağınız harcalamar kampanyaya dahil olmayacaktır.

Almaya hak kazandığınız hediyeler bir gün sonra kartınıza yüklenecektir.

Hediye edilen Parafparalarınızı 09.01.2020 tarihine kadar harcamadığınız takdirte ertesi günü geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz