Papara Spotify Yarısı Bizden Kampanyası

0
247
Spotify Papara

Gündelik hayatta yapılmakta olan pek çok şeyin en iyi eşlik edenlerinden birisi müziktir; yolculukların, yürüyüşlerin, masa başı işlerin, sporun, güzel bir manzaranın ya da sevdiklerinizle beraber oturduğunuz bir sofranın…

Her yere ve her ana uygun bir parça, şarkı mutlaka vardır. Yalnızca onu bulmanız gerekiyor. Spotify içeridiği milyonlarca podcast, parça ve şarkıyla, anın tadını çıkarabilmeyi, müzikten zevk almayı bilen bütün herkes adına bir şeyler sunuyor.

Uygulama yalnızca parçalar açısında değil, sanatçı yelpazesi yönünde de çok zengin bir içerik haznesine sahiptir. Dünyanın her yerinde milyonlarca sayıda kullanıcıya ulaşmakta olan uygulama, günümüzde yalnızca kendi kategorisi içerisinde değil, mobil uygulamalar içerisinde de en çok indirilenler listesinde yer alıyor. 

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi müzik dinleme tercihlerini sunmasından dolayı müzik severler tarafından en üst sıralarda tercih ediliyor. Spotify’ı, Android, iOS , tablet, Windows işletim sistemli telefon ve bilgisayarlara kesintisiz, kaliteli ve reklamsız müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca uygulama daha pek çok işletim sistemini de destekliyor.

Spotify’a Papara’yla Üye Ol!

Papara Logo

Papara hesabınız bulunuyor mu? Papara’nın online dahil bütün alışverişlerinde üyelerine sunmakta olduğu avantajlardan haberiniz var mı? Eğer henüz papara ile tanışmadıysanız, sizleri papara.com internet adresine yönlendiriyoruz.

Online alışverişlerin en akıllı ve en güvenli adresi Papara, yaptığı kampanya ile Spotify üyelik alımında fiyatın yarısını karşılıyor.

Spotify üyeliklerinde bütün aylarda 10 TL’ye varan nakit kazanılabilecek Papara Cashback Programı aracılığıyla daha pek çok anlaşmalı markalar üzerinden yapılacak olan bütün internet alışverişleri kazançlı bir hale geliyor.

Üstelik bunlardan faydalanmak adına yalnızca bir Papara hesabınızın olması ve Papara Sanal Kart’lar da dahil herhangi tarzda bir tane Papara Card’ınızın bulunması yeterli olacaktır.

Herkes İçin Her Yerde Spotify!

Öncelikle Spotif’in sunmakta olduğu ücretsiz sürümünü deneyerek uygulamanın genel bir değerlendirmesini yapabilirsiniz. Fakat tercihleriniz doğrultusunda daha çok özelliğe sahip, reklamsız, limitsiz bir müzik adına uygulamanın sizlere sunmakta olduğu pek çok üyelik seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Bu üyelikler ise aşağıdaki gibidir:

  • Bireysel
  • Aile 
  • Öğrenciler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz