Papara Netflix %50 İndirim Kampanyası

0
371
Netflix Papara

Netflix, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye sınırlarında da oldukça popüler bir haldedir. 7’sinden 70’ine her yaştan bütün izleyiciler hitap eden zengin ve geniş içeriği sayesinde günümüz içerisinde 190 ülkede yayınına devam eden platformun kullanıcı sayısı ise, 2021 yılının başı itibariyle toplamda 203 milyonu, Türkiye sınırlarında ise 35.milyonu aşmış bir durumdadır.

Piyasa ilk adımını dizi-film dağıtımı ve yapımcılığı amacıyla çıkan şirket, bir süre sonra DVD kiralama ve satışı alanında hizmet verdi. Fakat sektörün yavaşlamasıyla beraber iş alanını genişletmek adına internet üzerinden izlenebilecek olan filmleri yayınlamaya başladı.

Papara Logo

Netflix Her Yerde!

Netflix uygulaması izleyici her konu bakımında özgürleştiriyor.

Size ne izlediğinizi unutturacak bir hale sokan reklam kuşaklarını, web sitelerden takip edilen dizilerden dolayı karşılan virüsleri veya ulaşılamayan kaynakları bulmaya çalışma durumlarını geride bırakın.

Netflix’in ihtiyacına yönelik hazırlamış olduğu, farklı özellikler içerdiği paketlerinden dolayı izlemek istediğiniz içeriklere hem güvenli hem ekonomik hem de yasal bir biçimde ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Üstelik yalnızca televizyonlar aracılığıyla değil, bütün akıllı cihazlara da uyumlu bir hali olan Netflix’i telefon ya da tablet üzerinden de kolayca kullanabilirsiniz.

Netflix Yayın Planları ve Ücretleri

Siz de sonunda Netflix dünyasının içerisine girmeye karar mı verdiniz? Şimdiden bu durum adına çok memnun kalacağınızı söyleyebiliriz.

İlk olarak Netflix uygulaması üzerinden üye olmalısınız. Üye olduktan sonra ise Netflix’in farklı olan yayın planlarını inceleyebilirsiniz.

Kullanım amacınıza en uygun paketi seçtikten sonra ödeme işlemini gerçekleştirerek hemen Netflix’in sahip olduğu bütün içeriğe erişebilirsiniz.

Papara’yla Netflix’e Üye Olmak Hem Hesaplı Hem de Güvenli!

Netflix’e üye olmanın en doğru ve ekonomik hali Papara’dan geçiyor. Çünkü Papara üyelik fiyatlarının yarısını kendisi karşılıyor. Böylece her ay 15 TL’ye varan kazançlar elde etmenizi sağlıyor.

Papara’nın Cashback aracılığı ile bütün kullanıcılar sunmakta olduğu ayrıcalık ile beraber Netflix’in eşsiz içeriğine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Dünyada çok ses getiren yabancı ve yerli binlerce film ve dizinin tadını çıkarabilirsiniz. Papara kartınız yoksa eğer, hızlı ve ücretsiz bir şekilde Papara Card edinerek sizler de bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz