Papara N11 Kampanyası

0
381
Papara N11 Alışveriş

Papara N11 Alışverişlerinde %5 Cashback Kampanyası

Papara kullanıcıları bilmektedir, Papara üzerinde kolayca yönetebilir ve finansal özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz. Papara Card’lar sizi kesinlikle borçlandırmaz, harcamalarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi ve Cashback aracılığıyla anında nakit bir kazanım sağlar.

Koşullara, zaman bağlı kalınmaksızın sabit markalar ile yapılan anlaşmalardan dolayı Papara Card kullanılarak anında nakit kazanabilirsiniz.

Bunları zaten birçok Paralı bilmektedir. Peki, n11.com internet adresininde Casback içerisine dahil olduğundan haberiniz var mı? Eğer haberiniz yoksa bunu sizlere bildirmekten mutluluk duyarız!

Papara Card kullanılarak Türkiye’de online bir alışveriş denilince akla gelen siteler içerisinde yer alan n11.com internet sistesinde yapılacak olan alışverişler nakit parayı artık kazanabilirsiniz.

Bu anlaşmadan faydalanmak adına yapılması gerekenler oldukça basittir.

Papara Logo

Papara Card Kullanılarak n11.com’da harcarken kazan!

n11.com internet adresinde yapılacak olan harcamaların %5’lik kısmının anında hesaplara nakit bir şekilde geçmesi adına alışverişlerde ödeme seçeneği olarak Papara Card’ların kullanılması gerekmektedir.

n11.com sitesinde elektronik, giyim, market, kozmetik ve kitap dahil birçok farklı kategori üzerinde Papara Card’lar kullanılarak yapılacak olan harcamalarda aylık totalde 50 TL nakit para kazanabilirsiniz.

Eğer hala Papara’nın ayrıcalıklı dünyasına katılım sağlamadıysan saniyeler içerisinden ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmalısın.

Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olan Papara Card’ı seçebilirsiniz ve çok havalı birer Papara Card’a sahip olabilirsiniz. 

Cashback’te başka neler var?

Papara’da kullanmayı unutacağınız puancıklara, şartlara ya da koşullara yer yok. Sabit markalar ile yapılmakta olan anlaşmalar sayesinde sizler adına harcadıkça kazanabileceğiniz Cashback var.

Gün geçtikçe çok daha fazla markanın dahil olmasıyla Cashback üzerinde yapılan harcamalar sayesinde nakit paralar kazanabilirsiniz.

Cashback üzerinde ne ararsanız bulabileceğiniz kategoriler de sizler için burada sıraladık. Bu kategoriler ise aşağıdaki gibidir:

  • Video, Dizi & Film, Eğlence, Eczane, Kargo
  • E-Scooter, Kitap & Kırtasiye, Araç Kiralam, Market
  • Online Alışveriş, Ulaşım, Giyim, Online Giyim, Takı & Aksesuar ve Teknolojidir.

Görüldüğü üzere neredeyse bütün ihtiyaçlarınız için Papara Card’ınız kullanarak kolay bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Böylece nakit paralar kazanabilirsiniz.

Eğer Papara Card’ın yoksa da buradan ayrıntılı bilgiye ulaşıp, sana uygun olan kartlardan birini seçebilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz