Papara Martı Kampanyası

0
229
papara martı kamp.

Pandemi süreciyle birlikte insanlar sahip oldukları birçok şeyi değerini daha iyi bir şekilde anladı. Pandemi sürecinde çevreye verilen kirliliğine verilen önemi bir kez daha anladık. Papara bu farkındalık için Martı ile anlaşma sağladı. Papara kullanıcıları Martı yolculuklarında %10 nakit para kazanabilecekler. Özellikle bir yerden başka bir yere gitmek için araba kullanmak yerine eğlenceli alternatifi olan martılara binme fikri birçok insan tarafından oldukça sevildi. yeniliklerin ardı arkası kesilmedi martılarla birlikte bireylerin nakit para kazanma zorundalıkları da ortadan kalktı.

Ödemeleri nakit yerine kredi veya banka kartınızla kolay bir şekilde tek tıkla yapabilirsiniz. Artık hemen hemen her yerde nakit paraya ihtiyaç duymadan seyahat edebileceğiniz bir martı cihazı görebilirsiniz. Martı kullanırken ödemelerinizi Papara Card ile yapmanız durumunda harcadıkça kazanabilirsiniz.

Papara Logo

Papara Martı Yolculuklarında Anında %10 Nakit Veriyor

Cashback ile anlaşmalı olan birçok markada yapıldığı gibi Martı markasında da Papara kullanıcıları harcadıkları tutarın %10’unu anında nakit olarak hesaplarına alacaklardır. Giderek yaygınlaşan scooterlar ulaşımın bir parçası haline gelmeye başladı. Papara kullanıcılarına çok sevinecekleri bir haber verdi. Özellikle kısa mesafeli yolculuklarını eğlenceli hale getirmek isteyen kişiler için, Martı markasını Cashback’e dahil etti. 

Papara Martı kampanyası dahilinde kullanıcılar hem eğlenceli yolculuklar yapabiliyor hemde normalde daha avantajlı bir şekilde bu deneyimi yaşıyor. Sağlığımız için günün çoğunu evde geçirmek durumunda kalıyoruz, dışarı çıktığımız zaman artık toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine ulaşımı kolaylaştıracak araçları kullanmaya başladık. Bu aşamada çevre dostu olarak bilinen Martı cihazlarını kullanabilirsiniz. Martı için ödemeleri Papara Card kullanarak yapılması koşuluyla %10 oranında anında geri ödeme alabilirsiniz. Böylece dışarı çıktığınız zamanlarda kalabalıklara karışmadan, eğlenceli ve avantajlı bir yolculuk deneyimi yaşarsınız. Martı kullanıcıları her ay maksimum 30 TL tutarında geri ödeme kazanabilir.

Papara Martı Yolculuklarında Anında %10 Nakit Nasıl Kazanılır?

Martı uygulaması akıllı telefonlarınızda yoksa telefonlarınızda yer alan uygulama marketleri içerisinde uygulamayı indirin. Uygulamaya kayıt olduktan sonra size en yakın martı cihazını gösterecektir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için tek şart ödemenizi online olarak Papara Card ile yapıyor olmanızdır. Bunun dışında herhangi bir koşul aranmamaktadır. Sizde kolay bir şekilde %10 nakitinizi anında hesabınıza alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz