Papara Kunduz Kampanyası

0
276
Kunduz Papara

Lise ve ortaokul öğrenciler bundan sonra çözümü yapamadıkları sorularının çözümlerine internet platformu üzerinde hemen ulaşabiliyor. Eskiden durum böyle miydi? Bundan yaklaşık 10 yıl öncesinde lise ya da ortaokul öğrencileri dersleri ile soru sormak ya da bilgi edinmek adına pek çok iletişim zorluğu yaşamaktaydı. Yani şimdi olduğu gibi kolay bir şekilde soruları çözdürme ya da bilgi edinme fırsatları yoktu.

Günümüzde ise bu durum kolay ve çok farkl. Aklınıza takılan herhangi bir soru için internet üzerinden hemen cevap bulabilirsiniz. Profesyonel öğretmenlerle çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Çözemediğiniz veya cevabını öğrenmek istediğiniz soruların görselleri hemen iletebilir ve dakikalar içerisinde çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Bütün bunlar sadece yakınlarınız üzerinde bilgi alarak yapmanıza da gerek yok. Kunduz uygulaması kullanılarak sorularınız adına en iyi öğretmenlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman eğitmen ve öğretmenler tarafından hemen yanıtlar alabilirsiniz. Böyle cevapsız kalmaz ve zaman kaybetmezsiniz.

Kunduz,  cevapsız soruların ve online derslerin için yanında

Kunduz LGS, YKS ve diğer bütün sınavlarınıza hazırlanırken sizlerin yanındadır. Dilediğiniz dersten çözemediğiniz soruların fotoğraflarını 7 gün 24 saat en iyi öğretmenlere soruları göndererek cevaplar alabilirsiniz. Kunduz, sorularınız için sizleri düşünerek tasarlanmıştır. İsterseniz uygun fiyatlar çerçevesinde zaman kaybı yaşamadan online dersler alabilirsin, isterseniz de aklınıza takılan soruların fotoğraflarını çekip Kunduz uygulamasına gönderim sağlayarak hemen anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz. Biz de sizlere hızlı cevap almanın, soru sormanın ve online dersleri kullanarak sınavlara hazırlanmanın en ekonomik ve pratik yolu olan Kunduz’u öneririz. Çünkü çözemediğiniz soruları biriktirme yapmadan Kunduz üzerinden hemen çözümler alabilirsiniz. Bunları ise üstelik tek bir tuşla yapabilirsiniz. 

Kunduz ödemelerinde Cashback ile hemen nakit kazan

Papara Logo

Sorularınız biriktirmeden Kunduz aracılığıyla çözüm sağlarken ödemelerinizi Papara Card kullanımı yaparak harcadıkça kazanabilirsiniz.

Cashback ile Kunduz üzerinde yapılacak olan ödemelerde hemen %15 nakit kazanırsınız.

Hesabınıza geçecek olan tutarı isterseniz harcayabilir, isterseniz de Cashback üzerinde yapmış olduğunuz bütün harcamalar içerisinde kazanarak birikim yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizin.

Kunduz Cashback anlaşması ile sizler hem öğrenir hem de öğrenirken harcama yaparak kazanırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz