Papara Çekilişi Playstation 5 Kazandırıyor

0
284
Papara Playstation 5 Hediyesi

Papara, kullanıcılarını sevindiren sürpriz bir çekilişle geliyor. Bu kampanya dahilinde 4 kişiye 4 adet Playstation 5 hediye edilecek.

Papara playstation çekilişine son katılım 11 Nisan 2021 tarihidir. Kampanyaya 22 Şubat 2021 tarihinden itibaren katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için hesabınızdaki bölüştür özelliğiyle işlem yapmanız gerekmektedir.

Yalnızca bölüştürme işlemi yeterli değildir para gönderdiğiniz kişinin de onay vermesi gerekiyor. Aksi takdirde çekilişe katılma hakkı kazanamazsınız. 

Bu çekilişten her papara kullanıcısı en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir, çekiliş sonuçları 26 Nisan tarihinde papara resmi sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

Papara Çekilişi Ödülleri Neler?

Papara Logo

Papara bu kampanya sonucunda toplamda 4 kişiye Sony Playstation 5 hediye edecek. Sizde bu hediyeleri kazanmak için kampanya koşullarına bakarak, çekilişe katılabilirsiniz.

Papara Sony Playstation Çekilişi Ne zaman Açıklanacak?

Kampanya 22 Şubat tarihinde başladı paylaşılan bildiride çekiliş 21 Nisan tarihinde yapılacak, kazananlar 26 Nisan 2021 tarihinde açıklanacaktır.

Kazanan kişilerin listesini papara sosyal medya ya da internet sitesinden bulabileceksiniz. Çekiliş sonucunda kazanan kişiler 15 gün içerisinde kimlik ve adres bilgilerini çekilişi düzenleyen firmaya iletmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde kazanan kişi hakkı yedek talihlilere geçer. Yedek talihli seçildikten 15 günlük prosedür onun içinde geçerli olacaktır.

Papara Sony Playstation Çekilişinin Katılım Koşulları

4 kişiye playstation hediye edileceği papara kampanyasının katılım koşulları şunlardır;

  • Çekilişe katılabilmeniz için papara hesabınızın olması gerekmektedir. Online bankacılık olduğu için hesabınız yoksa dakikalar içerisinde yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz ya da oluşturacağınız hesabın onaylı ve sözleşmeli hesap olduğundan emin olmanız gerekmektedir.
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken 22 Şubat – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında paparanın bölüştür özelliğini kullanmak.
  • Yaptığınız bir harcamayı bölüştürmeniz durumunda parayı bölüştürdüğünüz kişinin sizin bu para gönderme işlemine onay vermesi gerekmektedir.
  • Çekilişe her papara kullanıcısı en fazla bir kez katılabilir.
  • papara playstation çekilişine papara çalışanları katılamaz.
  • Çekiliş Milli piyango idares, tarafından 21 Nisan tarihinde çekilecek ve sonuçlar Takvim gazetesinde açıklanacaktır. 

4 adet garantili playstation 5 kazanmak için tek yapmanız gereken papara uygulamasına kayıt olup bölüştür özelliğini kullanmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz