Papara BKM Kitap Kampanyası

0
152
Papara BKM Kitap Yüzde 15

Paparalıların Cashback aracılığıyla birbirinden farklı olan pek çok kategoride harcama yaparken kazandıklarını biliyorsunuz.

Giyimden teknolojiye, sağlıktan e-scooter’a, eğlenceden hobiye farklı kategoriler üzerinde diledikleri gibi harcama işlemi yaparken öte yandan da bütçelerine oldukça fazla destek olabiliyorlar.

Yeni hobi edinmeyi ve kitap okumayı seven Papara kullanıcılarına ise yeni haberimiz var. Yolunan kitap tutkusu ile başlayan, gelişen ve büyüyen Bkmkitap platformu da artık Cashback’te!

Papara Card’lı Kullanıcılar Bkmkitap ödemelerinde Cashback ile Hemen %15 nakit kazan!

Papara Logo

Milyonlarca kitapsever oldukça uygun fiyatlara diledikleri kitapları Bkmkitap üzerinden satın alabiliyor. Üstelik kitabın yanı sıra oyuncak, kırtasiye, kozmetik, hobil ve kişisel bakıma dek farklı pek çok kategori üzerinde alışveriş yapılması da mümkündür.

Pandemi döneminde o çok sevilen sık bir şekilde gidilemediğinden dolayı artık üzülmeye gerek yok.

Bkmkitap üzerinden alışverişlerini internet platformu üstünden gerçekleştirebilme şansınız bulunmaktadır. İster hobin için yeni puzzle al , istersen de kitap ya da oyun seti… Ödeme esnasında ise endişelenme! Çünkü Papara sizlerin her zaman yanında.

Papara Card kullanılarak yapılacak olan Bkmkitap ödemelerinde Cashback ile hemen %15 nakit kazanabilirsiniz. Kazanılacak olan nakit, sizler ödemenizi yaptığınız esnada Papara hesaplarınıza saniyeler içerisinde geçer.

Paranızı ister hesabınızda biriktiri, isterseniz de nakit çekim yaparak harcayabilirsiniz. Papara’da şart ya da koşullarla asla uğraşmazsınız. Siz harcarken bütçenize destek olmak amacıyla sizlerin her zaman yanındayız. Bunlarla beraber Cashback markalarımızı da genişletmeye devam edeceğiz.

Paparalı ol, kazanmaya başla!

Paparanın finansal özgürlüklerle ve birçok avantajlı fırsatlarıyla dolu ayrıcalıklı dünyasına katılım sağlamak adına anında bir Papara hesabı oluşturun.

Papara hesapları ücretsiz bir şekilde oluşturulur. Daha sonra kendinize en uygun olan bir Papara Card’ı seçin. Asla borçlanma ve bütçene destek ol.

Oyun e-pini al, faturalarını öde, dilediği zaman para gönder veya iste ya da harcamalarını bölüştür. Bütün bu işlemleri de en kolay, güvenilir ve hızlı şekilde Papara aracılığı ile gerçekleşir.

Sizler de Papara Card’larına sahip olarak Papara’nın sunmakta olduğu pek çok farklı kampanya ve çekilişlerden faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz