Panora AVM Çekilişi

0
166

Panora Avm çekilişi kapsamında , Panora Avm içerisinde bulunan mağazalardan alışveriş yapanlar çekiliş hakkı kazanıyor ve büyük ödülün sahibi oluyor. Büyük öül son model bir otomobil olmaktadır. Çekiliş hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için okumaya devam edebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için; https://www.panora.com.tr/mallevents sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Neler?

Çekiliş sonucunda bir kişi büyük ödülün sahibi oluyor. Çekilişi kazanan kişi 1 adet 2021 model Volkswagen Tiguan 1.5 TSİ ACT 150 PS LİFE DSG otomobile sahip olacaktır. Hediyeden yararlanmak isteyen kişilerin çekilişe katılarak sonucun açıklanacağı günü beklemesi gerekmektedir. Panora Avm çekilişi kapsamındaki bu inanılmaz hediyeye sadece 1 kişi sahip olabilecektir.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılmak isteyen kişiler Panora  alışveriş merkezinde yer alan mağazalardan 200 TL değerinde alışveriş yapması yeterli olcaktır. Alışverişin sonrasıda verilen faturaları göndererek çekilişe katılmak mümkündür. Çekilişe katılan kişi ile fatura üzerinde yer alan isim aynı olmalıdır. Kazanan kişiler faturalarını göstererek hediyelerin sahip olmaktadır. Bu yüzden faturalar çekiliş gününe kadar saklanmalıdır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe katılmak isteyen kişiler için son tarih 28.02.2022 dir.  Bu tarih sonrasında gerçekleştirilen katılımlar geçersizdir. Kişiler hediye kazanmış olsa dahi hediyeleri verilmeyecektir. Çekiliş için son güne kadar katılım söz konusu olabiliyor. Saat 00.00 dan öncesinde tüm gerekli olan her işlemin halledilmiş olması büyük önem arz eden bir durum olmaktadır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş hakkında en heyecanlı bölüm çekiliş sonuçlarının açıklanacağı gündür. Kişiler bu gün özellikle her dakika kontrol etmektedir. Panora Avm çekilişinin gerçekleşeceği tarih 5 Mart olmaktadır. bu tarihte kazanan talihli kişiler belli olmaktadır. 8 Mart tarihinde ise kazanan kişiler duyurulacaktır. Çekilişi kazanan kişilerin mutlaka 15 gün içerisinde kimlikleri ile yetkili firmaya başvurması gerekiyor. Asil kazanan kişi 15 gün içerisinde yetkili firmaya başvurmaması durumunda hediye hakkı yedek talihliye geçer. Kazanan kişiler hediyelerini alırken kimliğin yanı sıra alışverişin fatursını da götürmesi gerekir. firma fatura bilgisini görmek istemektedir. Tüm işlemlerin halledilmesinin ardından kazanan talihli hediyesinin keyfini çıkarabilir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz