Oyna Kazan Referans Kodu

0
837
Oyna Kazan Logo

Referans kodları birçok farklı alanda kullanılabilir. Alışveriş yaparken, üyelik başlattığınızda, müşteri hizmetlerinizi aradığınızda, ödeme doğrulaması yaparken gibi durumlarda referans kodları kullanılabilir.

Bu kullanım alanlarından biri de oyuna arkadaşlarınızı davet ederken kullanacağınız referans kodlarıdır. Bu sayede oyun içerisindeki jokerlerden kazanabilme şansını yakalarsınız.

Oyna kazan referans kodu sayesinde, kullanıcı adınızı bilen her yeni üye bu adı girerek size joker kazandırabilir. Kazandığınız jokerler için ek bir doğrulama yapmanıza gerek olmadan oynayacağınız ilk oyunda bu jokerleri kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla üye, buna bağlı olarak da daha fazla joker kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu jokerleri de dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Oyna Kazan referans kodu arayanlar buraya! Güncel referans kodunu kullanarak joker kazanın.

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. Mayıs 2021 en güncel Oyna Kazan referans kodu:

kampanyababasi

İLETİŞİM: Yardıma ihtiyacınız varsa veya kendi referans kodunuzu bu yazıya ekleyerek joker kazanmak istiyorsanız aşağıdaki buton ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Oyna Kazan Referans Kodu Nasıl Alınır?

Oyna kazan referans kodu almak çok kolaydır. Bu kodu almak için bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yalnızca oyuna yeni başlayan bir arkadaşınız sizin kullanıcı adınızı girerek oyuna üye olursa, sizin referans kodunuzu kullanmış olur.

Aslında referans kodunuz sizin kullanıcı adınızdır. Üye olacak kişi adınızı girerek üye olduğunda, jokerleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

Aynı zamanda referans kodunuzla kazanacağınız jokerleri, ücretli olarak da oyundan satın alabilirsiniz. Bu ücretleri ödemeden birden fazla jokere sahip olarak oyundaki başarınızı arttırmak için kodları kullanın ve oyuna bir adım önde başlayın.

Oyna Kazan Referans Kodu Avantajları

Oyna kazan referans kodu almanın avantajlarından biri para ödemeden joker kazanıyor olmanızdır. Hem de bunu kazanmak için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Arkadaşlarınızla paylaştığınız kullanıcı adınız ile birçok joker kullanabilirsiniz.

Bu uygulamanın bir diğer avantajı ise kullanıcıya sınırsız hak tanımasıdır. Kullanıcı adınızı giren her kişi için bir joker hakkı kazanırsınız.

Bu yüzden ne kadar çok kişi adınızı girerse o kadar çok kazanacağınızdan yeni üye olacak kişilere hesap adınızı paylaşabilirsiniz.

Başka kanallardan da joker kodu kazanmanız mümkündür. Bunun için de kazandığınız joker kodunu kod alanına girmeniz yeterli olacaktır. Ancak referans kodlarında böyle bir durum yoktur, her yeni üye için bir joker hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz