Oris Telekom Günlük Ev İnterneti Kampanyası

0
161
günlük internet kampanyası

Oris Telekom tarafından Türkiye’de daha önce görülmemiş bir kampanya! Günlük ev interneti ile günlük gayet ideal bir ücret ile sınırsız internet keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu kampanyaya dahil olup kullandığınız gün kadar ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca günlük 2.50 ₺ gibi bir ücret ödeyerek taahhütsüz ve 50 mbps’ye kadar internete erişmek mümkün. 

Özellikle farklı 2 ev veya iş arasında gezinti yapan kişiler için mükemmel bir avantaj olan kampanya sizlere kullandığınız gün kadar ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. Üstelik limitsiz ve taahhütsüz internete çok ucuz bir fiyattan erişmeniz mümkün.

oris logo

Oris Telekom Günlük Ev İnterneti Kampanya Detayları

Oris Telekom Günlük Ev İnterneti Kampanya detayları içerisinde bazı maddeler yer almaktadır. Maddelerde yer alan kurallara uymanız gerekmektedir. Oris Telekom Günlük Ev İnterneti Kampanya Koşulları:

  • Günlük Ev İnterneti Kampanyasının son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021’dir. 
  • Günlük Ev İnterneti Kampanyasından sadece bireysel aboneler yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında taahhütsüz ve limitsiz interneti 50 mbps’ye kadar alabilirsiniz. Bu sayede kampanya maksimum hızda ev internet hizmeti sunmaktadır.
  • Günlük Ev İnterneti Kampanyasının sabit paket ücreti 39.90 ₺ olarak belirlenmiştir. Sabit paket ücretine ek ay başına kullanacağınız her gün 2.50 ₺ ödeyerek taahhütsüz ve limitsiz internet keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Günlük ücretlendirme saat 00.00 – 23.59 saatleri arasından yapılmaktadır. 10 MB ve üzeri veri kullanımları için gerçekleştirilen bu kampanya fatura ücret üst limiti de mevcuttur.
  • 30 günlük kullanımda çıkabileceğiniz maksimum fatura tutarı 109.90₺ olarak belirlenmiştir. Aylık fatura tutarı hiçbir zaman bu tutarın üzerine çıkamaz!

Oris Telekom Günlük Ev İnterneti Fiyatlandırma

Oris Telekom Günlük ev interneti paketleri birçok firmaya göre daha avantajlı ve hesaplıdır. Bundan dolayı özellikle internette hızında sıkıntı yaşayan kişiler Süper İnternet paketini tercih etmektedir. Süper internet tarifesi 50 Mbps’ye kadar internet hızı sağlamaktadır. Fiyat olarak kullanıcıların cebini düşünerek sabit fiyat tarifesi kullanılmaktadır. Sabit fiyat tarifesinde ilk olarak 39.90 TL fatura kesilecektir. Daha sonrasında günlük 2,5 TL ödeme yapmanız gerekecektir. Faturalarda aylık üst limit 109.90 TL olarak belirtilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz