Oris Telekom Engellilere Özel Evde İnternet

0
414
Oris Telekom Engelli

Oris Telekom Engelli vatandaşlara ve yakınlarına özel indirimler uyguluyor. Engelleri kaldıran kampanya ile %40’a kadar indirimden faydalanın.

ORIS Telekom bünyesinde verilen evde internet hizmeti, oldukça cazip fiyatlara vatandaşların kullanımına sunulmaktadır. ORIS Telekom ayrıca, evde internet hizmeti kapsamında çeşitli indirim ve kampanyaları bünyesinde barındırmaktadır.

Evde internet hizmeti kapsamında sunulan kampanyalardan biri Engelleri Kaldıran Kampanya olarak bilinmektedir. Bu kampanya kapsamında; gazi ve engelli vatandaşlar ile şehit ve gazi eşleri, şehidin, gazinin ve engelli vatandaşın birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) evde internet hizmetinden indirimli bir şekilde yararlanmaktadır.

ORIS Telekom Engelleri Kaldıran Kampanya

ORIS Telekom’un engelleri kaldıran kampanyası kapsamında yer alan vatandaşlar, evde internet hizmetinden indirimli bir şekilde faydalanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için gazi, engelli, gazi yakını, engelli yakını yâda şehit yakını olmak gerekir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile vatandaşlara, yaklaşık yüzde 20 ile yüzde 40 arasında indirim uygulanmaktadır. Söz konusu indirim seçilen tarifeye göre değiştirirken, tarife fiyatı arttıkça uygulanan indirim oranı da artmaktadır.

ORIS Telekom’un engelleri kaldıran kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler engelli, gazi yâda engelli yakını, gazi yakını ve şehit yakını olduklarına dair belge ibraz etmeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında engelli, gazi ve şehit yakını belgesi ile yalnızca 1 kişi indirimden faydalanmaktadır. Engelleri kaldıran kampanya ile internet hizmeti dışında ayrıca yalın hat veya sabit telefon hizmeti satın almak da mümkündür.

ORIS Telekom Engelli İndirimli Ev İnterneti Kampanya Koşulları Nelerdir?

ORIS Telekom’un sağlamış olduğu Engelleri Kaldıran Kampanya kapsamında, engelli vatandaşlara sunduğu ev interneti hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin yüzde 40 ve üzeri oranda engeli olması gerekmektedir. Engelli indirimli ev interneti kampanyasına katılım koşulları;

 • Engelli İndirim Kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Engelli İndirim Kampanyası kapsamında evde internet hizmeti tariflerinin hepsi taahhütsüz olarak sunulmaktadır.
 • Engelli İndirim Kampanyasından engelli kişilerin kendisi ve engelli vatandaşın birinci dereceden yakını (anne, baba, eşi ve çocuğu) faydalanabilir.
 • Engelli İndirim Kampanyasından yararlanmak isteyen engelli vatandaşların yüzde 40 ve üzeri oranında engeli bulunmalıdır.
 • Engelli İndirim Kampanyası kapsamında engelli yakınlarından yalnızca biri indirimden yararlanabilir.
 • Engelli indirimden yararlanan biri diğer kampanyalardan faydalanmaz.
 • Engelli İndirim Kampanyasından yararlanmak isteyen engelli vatandaşların; engel ibaresi bulunan nüfus cüzdanı, engelli kimlik kartı, engelli seyahat kartı yâda devlet hastanelerinden alınan sağlık kurulu raporlarından birini ibraz etmelidir.
 • Engelli İndirim Kampanyasından yararlanmak isteyen engelli vatandaşların birinci dereceden yakınlarının; engelli kimlik kart, engelli seyahat kartı veya devlet hastanelerinden alınan sağlık kurulu raporu, engelli nüfus cüzdanı ve yakınlığını gösteren vukuatlı nüfus kayıt örneğini ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Engelli İndirim Kampanyası kapsamında müşterilere yüzde 20 ile yüzde 40 arasında indirim uygulanmaktadır.

ORIS Engelleri Kaldıran Evde İnternet İndirim Tarifeleri

 • Süper İnternet Eko tarifesi kapsamında 8 Mbps’e kadar hız ile 100 GB kotalı internet hizmeti verilmektedir.
 • Süper İnternet 8 tarifesi kapsamında 8 Mbps’e kadar hız ile LİMİTSİZ internet hizmeti verilmektedir.
 • Süper İnternet 16 tarifesi kapsamında 16 Mbps’e kadar hız ile LİMİTSİZ internet hizmeti verilmektedir.
 • Süper İnternet 24 tarifesi kapsamında 24 Mbps’e kadar hız ile LİMİTSİZ internet hizmeti verilmektedir.
 • Süper İnternet 50 tarifesi kapsamında 50 Mbps’e kadar hız ile LİMİTSİZ internet hizmeti verilmektedir.
 • Süper İnternet 100 tarifesi kapsamında 100 Mbps’e kadar hız ile LİMİTSİZ internet hizmeti verilmektedir.

Ayrıca seçilecek tarifeye bağlı internet hizmetine ek olarak; indirimli olarak yalın hat veya sabit telefon hizmeti satın almak mümkündür.

Daha fazla Oris Telekom Kampanyaları

ORIS Engelli İndirimli Ev İnternetine Nasıl Başvurabilirim?

ORIS Telekom’un engelli vatandaşlara sunduğu indirimli fiyatlardan yararlanmak için yüzde 40 ve üzerinde engelli olmak, birinci dereceden engelli yakını olmak ve engelli olunduğuna dair belgeyi ibraz etmek gerekmektedir. İndirimli internet abonelik başvurusu ORIS Telekom’un web sitesinde yer alan HEMEN BAŞVUR seçeneğinden yapılmaktadır.

Talebin gerekli birimlere ulaşmasının ardından, ORIS yetkilileri verilen bilgileri teyit ederek işlemleri başlatılacaktır. Online bir şekilde başvuru yaptıktan sonra e-posta adresine gelen Abonelik Sözleşmesi ve Tarife Formu belgeleri doldurulup ORIS Telekom’a gönderilmelidir.

Gerekli belgeler ALFA İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZ. TİC. A.Ş. adına, Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli ve ücretsiz olarak gönderilmektedir. Gerek duyulduğunda evde kurulum hizmeti verilerek engelli indirimli ev interneti abonelik işlemleri başlatılmaktadır.

ORIS Telekom Evde Kurulum Hizmeti Nedir?

ORIS Telekom vermiş olduğu evde internet kapsamında; yeni hat başvuruları için sağlıklı bir internet hizmeti verebilmek adına evde kurulum hizmeti vermektedir. Evde kurulum hizmeti kapsamında Türk Telekom tarafından kurulan hat kontrol edilir. Ayrıca eksiklik yâda yanlışlık olması durumunda müdahale edilir. Ardından modem sinyal alacak şekilde kurulur. Farklı bir operatörden geçilmesi durumunda ve fiber altyapı kullanılıyorsa evde kurulum hizmeti yapılmaz. Evde kurulum ücretleri taksit şeklinde faturalara yansıtılmaktadır.

Oris Telekom En Hızlı Büyüyen Telekom Şirketi

ORIS Telekom, Alfa İletişim Hizmetleri Pazarlama Tic. A.Ş.’nin resmi markasıdır. Telekomünikasyon hizmeti kapsamında adını duyuran ORIS, Türkiye’de özellikle bireysel pazarda en hızlı büyüyen Telekom şirketi olma özelliğine sahiptir.

Alternatif altyapı seçenekleri ile telekomünikasyon sektörünün gelişmesine katkı sağlayan ORIS Telekom, kaliteli ve hızlı internet erişimi ile vatandaşlara internet hizmeti vermektedir. Abonelerine sunduğu tüm hizmetlerinde farklılaşma sağlayan ORIS, maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. ORIS Telekom bu doğrultuda engelli vatandaşlara indirimli ev interneti hizmeti sunmaktadır.

Oris Telekom’un Engelli müşterilerine özel olarak sunduğu kampanya ve tarifelerin sonuna geldik.

Ev interneti kampanyaları Kampanya Babası ‘nda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz