Oris Telekom Digitürk Kampanyası

0
113

Oris Telekom Digitürk kampanyası, ORIS Telekom ve Digitürk işbirliği içerisinde gerçekleşmektedir. Yer alan Digitürk kampanyasından sadece bireysel aboneler faydalanabilir.

Oris Telekom Digitürk Kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olup Oris Telekom ve Digitürk tarafından süresi istenildiği zaman ayarlanabilir. Ayrıca yer alan tarifeler 24 ay taahhütlü olacak şekilde sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında içerisinde ev interneti hizmeti fiyatlandırma tablosunda yer alan hıza ve pakete göre ücretlendirilir. Ev internet hizmetine ek Digitürk Evin Yıldızı paketi aylık sadece 19₺ olarak ücretlendirilmektedir.

Oris Telekom Digitürk Kampanya Detayları

Oris Telekom Digitürk kampanyası içerisinde yer alan bütün kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

  • Digitürk Evin Yıldızı Paketi, ödüllü ve popüler içeriklerin olduğu belgesel kanalları ve Televizyonda ilk defa yayınlanacak olan 40 yeni film içermektedir. Ayrıca beIN Connect ile birlikte dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme özgürlüğü sizlerle!
  • Ek olarak sunulan avantajlar şunlardır:

İlk ay tüm kanallar hediye edilmektedir! Ayrıca sezon sonuna kadar seçmiş olduğunuz Anadolu takımının maçlarını ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Anadolu Taraftar Paketi içerisinde maçlarını izleyebileceğiniz takımlar şu şekilde verilmiştir: Malatyaspor, Göztepe, Ankaragücü, Antalya, Göztepe, Kayserispor, Denizlispor, Konyaspor, Çaykur Rizespor, Gaziantep FK ve Sivasspor.

  • Abonemizin altyapısı yüksek hız kullanımını destekliyor ise modemin de altyapıya uygun seçilmesi VDSL veya fiber modem olması gerekmektedir. Altyapısı fiber olarak geçen abonelerimiz mevcut fatura tutarına ekstra aylık 10₺ ödeyerek fiber modem kullanabilir. Abonelik iptal edildiğinde modemin bizlere tekrar iade edilmesi gerekmektedir. Sunulan ADSL modem: ZTE-ZXHN H108N olarak belirlenmiştir. 
  • 50₺ aktivasyon ücreti ve 150₺ evde kurulum ücreti bu kampanyaya katılan abonelere ücretsiz olarak sağlanacaktır. Taahhüt süresinden önce hizmeti sonlandırmak isterseniz aktivasyon ve evde kurulum ücretini ödemeniz gerekecektir. Aktivasyon ve evde kurulum ücreti son faturanıza yansıtılacaktır.
  • İlk hizmet faturasına ek olarak tarife paketi ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defa verilmektedir. İlk hizmet faturasına ek olarak damga vergisi isteyiniz.
  • İnternet faturanız ORIS Telekom, Digitürk TV faturanız ise Digitürk tarafından ayrı ayrı faturalandırılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz